נמר חבוי בתמונה הזו אבל רק 10% מהישראלים מוצאים אותו

רוצים לבחון את מנת המשכל שלכם באשליה אופטית? רק אנשים אינטליגנטיים מאוד יכולים לפתור את מבחן האשליה האופטית הזה. רק 10% מהאנשים יכולים לזהות את הנמר החבוי בתמונת הג'ונגל תוך 5 שניות בלבד.

מבחן אשליה אופטית להערכת מנת המשכל שלך

אשליה אופטית

קרוב לוודאי שנתקלתם בסוגים שונים של אשליות אופטיות: פיזיות, פיזיולוגיות וקוגניטיביות. אשליה אופטית היא תמונה שמאתגרת את המוח, משנה צורה ומערבת את תפיסת המוח. מחקרים מגלים כי אשליות אופטיות הן גם חלק מתחום הפסיכואנליזה, ובכך שופכות אור על האופן שבו אנו תופסים דברים. במוח רגיל, אדם עשוי לראות דברים או תמונות באופן שונה, וליצור תפיסה שונה של כל זווית. איור חכם ניתן למצוא בתמונה שבה נמר מסתתר אי שם בג'ונגל.

מבחן אשליה אופטית להערכת מנת משכל: רק 10% מהאנשים יכולים לזהות טיגריס שמסתתר בג'ונגל

התמונה למעלה היא תמונה של ג'ונגל שבו נמר מסתתר אי שם ביער. הג'ונגל מלא בעצים ירוקים שופעים, שיחים ועשב ירוק. הנמר מתחבא בחוכמה בג'ונגל כדי שאף אחד לא יוכל להבחין בו. האשליה מאתגרת את הצופים לזהות את החיה באומרה, "שלא לדבר על הנמר הזה…" ». נטען כי רק 10% מהאנשים יכולים למצוא את הנמר החבוי תוך 5 שניות בלבד. תמונת אשליה אופטית זו היא רק עוד דרך מהנה לבחון את מנת המשכל שלך. עם זאת, לקיחת מבחן IQ בפועל היא דרך טובה לגלות את רמת ה- IQ שלך.

זיהיתם את הנמר תוך 5 שניות? אם אתם מתקשים לאתר את הנמר החבוי, אנחנו כאן כדי לעזור. אתה צריך להסתכל מקרוב על עצי הג'ונגל בזהירות. הנמר מסתתר בין העצים בפינה הימנית התחתונה של התמונה.

באותו נושא :  הצפרדע הזו שאף אחד לא יכול למצוא בתמונה, למרות שהיא נראית בבירור

פתרון אשליה אופטית

לנוחיותכם, הדגשנו את הנמר בתמונה למטה: התמונה הותירה אלפי מבוגרים מבולבלים כשהם מנסים לזהות את הנמר החבוי בג'ונגל. מחקרים מראים שככל שאתם מאמנים את המוח שלכם עם חידות קשות, כך אתם נוטים להיות חכמים יותר. אשליות אופטיות תמיד מספקות הצצה מרתקת לאופן שבו המוח שלנו עובד. שילובים ספציפיים של צבע, אור ודפוס יכולים להערים על המוח שלנו ולגרום לו לתפוס באופן חזותי משהו שאינו שם. אז ספרו לנו, האם זיהיתם את הנמר החבוי בתוך תמונת האשליה האופטית הזו?

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.