סוף השבוע של 16 ו -17 במרץ מבטיח אושר לארבעת המזלות האסטרולוגיים הסיניים הללו

באסטרולוגיה הסינית, כל שנה קשורה לאחד משנים עשר בעלי החיים של גלגל המזלות. סוף השבוע הזה, שהוא מבטיח במיוחד עבור חלק מהמזלות הסיניים, טומן בחובו כמה הפתעות נעימות. מאמר זה יחשוף את 4 המזלות הסיניים שיהיה להם מזל בצד שלהם ב -16 וב -17 במרץ.

האגדות סביב גלגל המזלות הסיני

לפני שנגיע ללב העניין, כדאי להיזכר בקצרה ב אגדה שאופפת מסורת אסטרולוגית בת אלף שנה. על פי סיפור פופולרי, בודהה, לפני שעזב את כדור הארץ, הזמין את כל החיות לבוא ולהיפרד ממנו. רק שתים-עשרה חיות הגיעו, וכאות תודה, בודהה החליט ליצור את ההורוסקופ הסיני על ידי הקצאת שנה לכל אחת מהן.

שנים עשר בעלי החיים נבחרו על פי תכונות האופי שלהם, וכל אחד מהם מייצג באופן סמלי שנה אחרת. הסדר שבו הם מסודרים במחזור – חולדה, שור, נמר, ארנב, דרקון, נחש, סוס, עז, קוף, תרנגול, כלב וחזיר – מתאים להזמנה שבו הם הגיעו לבודהא.

4 המזלות הסיניים האהובים בסוף השבוע הזה

כדי להציץ בלחצן וידאו חשיפת דירוג המזלות הסיניים ופריסתם, לחצו כאן. עכשיו נעבור לסימנים שיהיה להם מזל בצד שלהם ב -16 וב -17 במרץ.

1. הנמר – אומץ וביטחון עצמי

סוף השבוע של 16 ו -17 במרץ יועיל מאוד לאלה שנולדו תחת סימן הנמר. אנשי הנמר ידועים באומץ, בסמכות הטבעית ובביטחון העצמי שלהם. זה הזמן המושלם לקבל החלטות חשובות ונועזות, כי המזל איתם בבחירות שלהם.

אינטראקציות חברתיות יהיו הרמוניות גם עבור ילידי הנמר, והם יוכלו ליצור חברויות חדשות או לחזק חברויות קיימות. הם עשויים אפילו למצוא אהבה אם הם רווקים.

באותו נושא :  מזלות אסטרולוגיים אלה יוצרים זוגות מושלמים. להלן התאימות הטובה ביותר

2. הארנב – רגישות ודיפלומטיה

לילידי גלגל המזלות הסיני של הארנב יהיה גם סוף שבוע חיובי. ה חיות ארנבים ידועים ברגישותם, עדינותם ודיפלומטיהם. האינטואיציה שלהם תהיה חדה במיוחד בתקופה זו, ולכן זה זמן נהדר ללכת בעקבות האינסטינקטים שלך ולקחת יוזמה בחיים האישיים והמקצועיים שלך.

בנוסף, היחסים המשפחתיים והסנטימנטליים של ילידי הארנב יהיו חמים במיוחד בסוף השבוע הזה. הם יוכלו לנצל את היומיים האלה כדי להתקרב ליקיריהם, לחלוק רגעים משותפים ושמחים.

3. הדרקון – כוח ומזל

אנשים שנולדו תחת גלגל המזלות הסיני של הדרקון נמצאים בסוף שבוע שבו הכריזמה והביטחון שלהם יסובבו ראשים. דרקונים הם אכן סמלים של כוח, כוח ומזלוהם קוצרים את כל היתרונות של הילה זו בתקופה זו.,

סוף השבוע הזה הוא אפוא ההזדמנות המושלמת לקחת על עצמם פרויקטים מקצועיים או אישיים חדשים, שכן לילידי הדרקון יהיו כל הסיכויים להצליח. המגנטיות שלהם גם תהפוך אותם למושכים מאוד באהבה, וצפויים מפגשים יפים.

4. העז – יצירתיות וטוב לב

לבסוף, המזל האחרון ברשימה שלנו הוא העז המתוקה והאמנותית. ילידי גלגל המזלות הסיני של העז יחוו סוף שבוע שבו יצירתיות ונדיבותם תכובד. כישרונותיהם בתחום האמנותי, התרבותי או החברתי יוערכו במיוחד ואולי אף יזכו אותם בהכרה ראויה.

העזים ישמחו גם לדאוג לסובבים אותן, מה גם שהמזל מחייך אליהן גם ברמה הרגשית. צפויים רגעים רכים ונעימים עם יקיריהם, אותם יצליחו להזיז בעדינותם ובתשומת לבם.

סוף השבוע של 16 ו -17 במרץ מבטיח להיות זמן שמח עבור ארבעת המזלות הסיניים הללו. לכולם תהיה הזדמנות לנצל עד תום את היומיים העומדים לרשותם, בין אם בחיי המקצוע, המשפחה או האהבה. ואכן, נראה שהמזל בצד, בתנאי כמובן שתדעו לנצל את ההזדמנויות שיציגו את עצמן. אז, האם אתה מוכן לנצל את ההזדמנות הזאת?

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.