סוף השבוע של 17 עד 18 בפברואר לא הולך ללכת כמתוכנן עבור 2 שלטי מים אלה

באמצע פברואר צפויות כמה הפתעות למי שנולד תחת המזלות האסטרולוגיים של המים, במיוחד בסוף השבוע של 17 עד 18 בפברואר. סרטן ודגיםצפו שנצטרך להתמודד עם שינויים בלתי צפויים!, במאמר זה, אנו חושפים בפירוט מה תכננו הכוכבים עבור שני מזלות אלה בתקופה זו.

שלב העייפות הכללית:

במהלך סוף השבוע של 17 עד 18 בפברואר, שלב של עייפות צפוי לפגוע בכל המזלות האסטרולוגיים, אך במיוחד במזלות המים, הסרטן ודגים. ואכן, לירידה זו באנרגיה עלולות להיות השלכות על המורל והרווחה שלהם.

  • לסרטן תקופה זו של עייפות עלולה לגרום להם להרגיש חסרי אונים.: לכן יהיה חיוני עבורם לתת לעצמם קצת מנוחה כדי לא לשקוע במתחים מיותרים.
  • למזל דגים כשהם רגילים לשאוב כוח מהרגשות שלהם, הם גם יצטרכו להיזהר לא להתפשט יותר מדי ולקחת זמן לעצמם כדי לטפח את ההגשמה הפנימית שלהם.:

תקשורת קשה

בין ה-17 ל-18 בפברואר, היבטים פלנטריים עלולים לסבך את התקשורת לשלטי מים. תצורה אסטרולוגית זו עשויה ליצור אי הבנות ואי הבנות עבור סרטן ודגים.

סרטן:

בני סרטן יצטרכו לעבוד קשה יותר באינטראקציות שלהם עם אחרים כדי למנוע פירוש שגוי של דבריהם. הכנות תהיה בעלת הברית הטובה ביותר שלהם כאן; לכן יהיה עליהם להימנע מהעלמת עין או מהפעלת צנזורה עצמית. כמובן, זה יכול לדרוש קצת אומץ, אבל ההשלכות של חוסר תקשורת יכול להיות הרבה יותר לא נעים בטווח הארוך.

דגים:

עבור מזל דגים, סוף השבוע הזה בפברואר יכול להיות שם נרדף לבלבול וקושי להביע את מחשבותיהם בבהירות. לכן הם יצטרכו לקחת את הזמן לחשוב לפני שהם מדברים כדי לוודא שהם מעבירים את המסרים שלהם בצורה מדויקת. דרך טובה לעשות זאת תהיה לתרגל הקשבה פעילה לאדם שאיתו אתה מדבר, ובכך לקדם תקשורת זורמת ומובנת.

באותו נושא :  קשרים בלתי צפויים לסימנים מנוגדים לחלוטין אלה ב -23 בפברואר.

ספקות לגבי החיים האישיים שלך

שני מזלות המים שלנו יעברו גם הם תקופה של התלבטות פנימית במהלך סוף השבוע של 17 עד 18 בפברואר. הפלנטות באות לזרוע אי-סדר, ובכך דוחפות את מזל סרטן ודגים להטיל ספק בהיבטים מסוימים של חייהם האישיים.

הערכה מחדש של יחסים לסרטן:

בני מזל סרטן יצטרכו להעריך מחדש את איכות הקשרים שלהם עם הסובבים אותם, בין אם הם בני משפחה, חברים או בני זוג רומנטיים. הם יצטרכו לקחת את הזמן לדון איתם כדי לקבוע אם הציפיות והצרכים שלהם עדיין מתואמים.

שקלול הבחירות למזל דגים:

סוף השבוע הזה בפברואר ידחוף את בני מזל דגים לשקול את היתרונות והחסרונות של כמה החלטות חשובות בחייהם. כמה בחירות קשות ייתכן שיהיה צורך לעשות, אבל זה יהיה חיוני עבורם יש אמון אינטואיציה שלהם ואת היכולת לבחור את האפשרויות המועילות ביותר עבור עצמם.

איך עוברים את התקופה הקשה הזו?

רחוק מלהיות בלתי נמנע, סוף השבוע הזה של 17-18 בפברואר יאפשר גם למזלות המים ללמוד מהתקופה הקשה הזו. הנה כמה טיפים שיעזרו לסרטן ולמזל דגים לנהל טוב יותר את המערבולות האסטרולוגיות האלה:

  • פנו זמן לעצמכם חיוני ששני מזלות המים יאפשרו לעצמם רגעים של רגיעה ורווחה על מנת לטעון את המצברים שלהם ולהחזיר את שלוותם:
  • היו סבלניים, מבינים ואמפתיים: בהקשר שבו התקשורת יכולה להיות קשה, יהיה צורך להכפיל את המאמצים לשים לב לאדם האחר, ולהימנע משיפוט מהיר מדי של מילים או תגובות של אנשים אחרים.
  • הקשיבו לאינטואיציה שלכם: גם אם זהו זמן לספק, אין לשכוח כי הרגשות העמוקים של מזלות המים יכולים להיות מדריך אמיתי לקבלת ההחלטות הנכונות. לכן הם יצטרכו להמשיך להסתמך על האינסטינקטים שלהם כדי להתגבר על השלב הקריטי הזה
באותו נושא :  מהי תכונת האופי המדהימה ביותר שלך על פי גלגל המזלות שלך?

בחיים כמו באסטרולוגיה, תקופות מסוימות יכולות להיות קשות יותר מאחרות, אבל יש להן גם מה ללמד אותנו להביא אותנו למסע האבולוציוני שלנו. סוף השבוע של 17-18 בפברואר יהיה אפוא הזדמנות עבור מזל סרטן ודגים להראות את חוסנם מול סכנות קוסמיות.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.