סוף שבוע מתוח למזל טלה ועקרב: היזהרו ממשברים!

סוף השבוע מתקרב במהירות, אך השמיים האסטרליים מבשרים על תקופה סוערת למזלות טלה ועקרב. ואכן, תצורת הכוכבים מספקת מתחים ומשברים, שעלולים לשבש את היחסים בין שני המזלות האסטרולוגיים הללו. גלה את הסיבות למהומה זו ואת הטיפים להתמודדות איתה.

אנרגיות סותרות למזל טלה ועקרב

ילידי טלה ועקרב יהיו נתונים להשפעות אסטרליות סוערות בסוף השבוע הזה. פלנטות מנוגדות מייצרות אנרגיות סותרות שעשויות לזעזע את היחסים החברתיים כאוהבי אנשים שנולדו תחת שני המזלות הללו. בין אימפולסיביות ללא דיבור, רגשות ותגובות יוחרפו בימים קדחתניים אלה.

אימפולסיביות שקשה להכיל עבור בני מזל טלה

מזל טלה הוא פזיז מטבעו, כך שכאשר צמידות אסטרלית רעה מזמינה את עצמה למשחק, היא יכולה להפוך במהירות למשבר. הילידים מתחילים לפעמים ברבע סיבוב מבלי להקדיש זמן לשקול את דבריהם או לשקול את כל ההשלכות של כעסם ופעילותם. זה לעתים קרובות הגורם למצבים מתוחים ומחלוקות.

עקרב: שליטה בלא מדובר כדי למנוע התקפים

עקרבים, לעומת זאת, הם לפעמים דיסקרטיים וחשאיים יותר. למרבה הצער, היכולת הזו לשמור בתוך עצמם את החרדות, הרגשות והתסכולים שלהם יכולה להוביל אותם להתפוצץ בצורה כמעט בלתי צפויה כאשר הם מרשים לעצמם להיות מוצפים על ידי החיים הפנימיים האינטנסיביים שלהם. סוף השבוע הזה מכריז על גל רגשי אמיתי למזל האסטרולוגי הזה.

ציפייה והתמודדות עם רגעים מתוחים

למרבה המזל, לא הכל אבוד! ידיעת תחזיות אסטרליות אלה מאפשרת למזל טלה ולעקרבים לצפות קונפליקטים פוטנציאליים ובכך להתאים את התנהגותם בהתאם למצבים. הנה כמה טיפים שימנעו מהדברים לצאת מכלל שליטה ולעבור את התקופה הסוערת הזו בלי הרבה נזקים.

באותו נושא :  חודש דצמבר ישנה את חייהם של 3 המזלות הללו. מה יקרה?

מציאת שקע מתאים

עבור ילידים שנכנעים בקלות להתפרצויות רגשותיהם, זה יכול להיות שימושי במיוחד למצוא מוצא לתעל את האנרגיה המבעבעת הזו למשהו בונה. זה עשוי לכלול:

  • התרגול של פעילות גופנית
  • ביטוי אמנותי (ציור, כתיבה, מוסיקה…)
  • מדיטציה או יוגה כדי להרגיע את המוח

כל אחד חייב למצוא את הפעילות שבה הוא מרגיש בנוח לשחרר את הכעס או התסכול שלו בצורה בריאה ויעילה.

תקשר ביושר ובאדיבות

שתיקות לא מדוברות יכולות להיות מקור לאי הבנות, אי הבנות או מתחים במערכות יחסים עם אחרים. ביטויים המונחים על ידי רמה גבוהה של שקיפות מסייעים לעתים קרובות לנטרל קונפליקטים מתעוררים או למנוע את התרחשותם:

  • להביע בבירור רגשות ורגשות, מבלי לנסות למזער או להסתיר אותם
  • לטפח דיאלוג בונה לפתרון בעיות ומחלוקות
  • הימנעו מלשפוט או לבקר את הסובבים אתכם ולהיות תוקפניים

תקשורת היא כלי רב ערך לשמירה על שלום ולהשבת הרמוניה ביחסי אנוש.

סוף שבוע בסיכון לסימנים האחרים?

אם מזל טלה ועקרב חשופים במיוחד לגחמות של התקופה המתוחה הזו, אין זה אומר שמזלות אסטרולוגיים אחרים ייחסכו. הם אכן יצטרכו להתמודד עם מצבי הרוח של בני שיחם הילידים טלה ועקרב, מה שיכול להביא לחיכוכים פה ושם.

עם זאת, אסור לנו להיכנע גם לפאניקה, שכן בכל יום, כל אחד שומר לעצמו את ההזדמנות לשלוט בתגובתו לאירועים ולבחור את הגישה המתאימה ביותר להתמודד עם מצבים קשים. לכן המזלות האחרים יושפעו פחות ממזל טלה ועקרב, אך עליהם להיות מבינים ומוכנים לפייס כל חילוקי דעות.

לסיכום: שמרו על ערנות והפעילו הבחנה

סוף השבוע הזה מבטיח להיות מלא אירועים עבור המזלות של טלה ועקרב. אף על פי כן, על ידי אזהרה מפני מתחים ואתגרים פוטנציאליים, שני מזלות אלה מצוידים טוב יותר להתמודד עם הסערה האסטרלית המאיימת על רווחתם היחסית. ניהול הרגשות שלך היטב ודיבור בכנות הם המפתחות לעבור את החוויה הזו ללא יותר מדי טלטלות.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.