סוף שבוע קשה לפנינו עבור 2 המזלות האלה

זה הולך להיות סוף שבוע קשה עבור חלק מאיתנו. ואכן, הכוכבים דיברו ונראה כי שני המזלות הללו הם שיצטרכו להתמודד עם כמה בעיות במהלך סוף השבוע.

המזל הראשון שהושפע: מזל שור

בני מזל שור צפויים להיתקל בקשיים בתוכניות שלהם במהלך סוף השבוע הזה. ולא בכדי, הם יתמודדו עם מכשולים שונים שיבחנו את סבלנותם ונחישותם. להלן הנושאים העיקריים שבני מזל שור יצטרכו להתמודד איתם:

  • בעיות טכניות בלתי צפויות
  • תקשורת מקושקשת עם הסובבים אותם
  • תחושה של חוסר תמיכה מיקיריהם

כיצד ניתן לנהל נושאים אלה?

על מנת לנטרל את ההשפעה האסטרלית הרעה הזו, בני מזל שור חייבים להיות מוכנים לקחת אותה על עצמם ולנסות לאתר את מקור בעיותיהם. בדרך זו, הם יוכלו לעבוד על זה ולמצוא פתרונות קיימא כדי להתקדם בגישתם. אבל הכי חשוב, הם יצטרכו ללמוד להישאר רגועים ולא להיות מוצף על ידי הרגשות השליליים שלהם.

המזל השני שמדאיג הוא מזל עקרב

גם עבור מזל עקרב, סוף השבוע הזה לא יהיה קל. ואכן, הם יצטרכו להתמודד עם אתגרים רבים שיעמידו אותם במצב של אי נוחות. להלן הקשיים העיקריים איתם יתמודדו העקרבים:

  • מתחים ביחסים עם הסובבים אותם
  • חוסר ביטחון עצמי
  • הצורך לקבל החלטות חשובות ומלחיצות

כמה טיפים לעבור את התקופה הקשה הזו

כדי להתמודד עם אתגרים אלה, עקרבים צריכים אסטרטגיות תקשורת טובות במקום, כולל להביע את עצמם בבירור וברוגע כאשר דנים ברגשותיהם. בנוסף, הם יצטרכו ללמוד לשחרר מצבים מסוימים כדי לא להתאמץ יתר על המידה. לבסוף, חיוני שהם יעבדו על הביטחון העצמי שלהם כדי להיות מסוגלים להתמודד עם המכשולים שיבואו בדרכם.

באותו נושא :  תחילת השנה תחת מזל מזל על פי האסטרולוגיה הסינית, באילו מזלות מדובר?

האם עלינו להיות מודאגים?

עם זאת, בל נשכח שלא כל התחזיות האסטרולוגיות הללו חקוקות בסלע: הן פשוט נותנות אינדיקציה לנטיות האסטרליות של הרגע ומאפשרות לנו לצפות אירועים או התנהגויות מסוימים. אם נבין מה יכול לחכות לנו בסוף שבוע כזה, נוכל להכין את עצמנו טוב יותר לאתגרים שעומדים בדרכנו ולמנוע מהנושאים הללו להכתים את סוף השבוע שלנו.

הסימנים האחרים של גלגל המזלות אינם נחסכים

למרות ששני המזלות הללו נמצאים במוקד תשומת הלב הפעם, חשוב להדגיש שהמזלות האחרים לא בהכרח ייחסכו מהמערבולות האסטרליות. אכן, כולנו רגישים פחות או יותר לתנודות באנרגיות אסטרליות ומצבים מסוימים יכולים להשפיע באותה קלות על חיי היומיום שלנו.

היבטים אסטרולוגיים נוספים שיש לקחת בחשבון

מעבר למיקום הפשוט של כוכבי הלכת במזלות השמש שלנו, היבטים אסטרולוגיים אחרים יכולים להשפיע על סוף השבוע שלנו. כמו מה:

  • הצמידות הפלנטרית בין מרקורי, ונוס ויופיטר יכולה להביא גל של מזל והצלחה מאולתרת לחלק מהמזלות
  • יש לקחת בחשבון גם את הניגוד בין מאדים לשבתאי משום שהוא מעודד משמעת וסיבולת, אך יכול גם לקדם עקשנות ומתחים בסביבתנו

לסיכום, למרות שסוף השבוע הקרוב עשוי להיות קשה עבור חלקנו, במיוחד בני מזל שור ועקרבים, זה לא אומר שלא ניתן יהיה להתגבר על כל הבעיות. ייתכן שעל ידי מודעות להשפעות אסטרליות שליליות פוטנציאליות אלה, כל אחד יכול למצוא דרך לשמור על האיזון האישי והרווחה שלו במהלך סוף השבוע הזה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.