סילבסטר, 2 מזלות אסטרולוגיים שלא ירגישו טוב בכלל לקראת המעבר לשנה החדשה

השנה החדשה היא לעתים קרובות שם נרדף לחגיגות ושמחה עבור רוב האנשים. עם זאת, הכוכבים יכולים לפעמים להשפיע על מצב הרוח שלנו וכמה סימנים אסטרולוגיים לא הולכים להרגיש טוב בערב מיוחד זה. במאמר זה, אנו מציגים בפניכם שני מזלות שסביר להניח שירגישו לא בנוח בערב השנה החדשה.

מאזניים: מתחים ומטרדים בתפריט

בין שנים עשר המזלות של גלגל המזלות, אלה השייכים למזל מאזניים ידועים כפתוחים מאוד לאקלים הסביבתי ובחיפוש אחר הרמוניה עם סביבתם. למרבה הצער, ערב השנה החדשה הזה יכול בהחלט להיות מלא מתח ומטרד עבור אנשים אלה שנולדו בין 23 בספטמבר ל -22 באוקטובר.

תכשירים מלחיצים

בני מזל מאזניים אוהבים לטפל ביקיריהם ולעתים קרובות מאוד, הם אחראים על ארגון ארוחת הסילבסטר. ההכנות לערב חשוב זה יהוו אפוא מקור ללחץ ודאגה עבור נציגי שלט זה. בנוסף, הנטיות הלא החלטיות שלהם יגרמו להם להתמהמה עד הרגע האחרון במנות שהם רוצים להכין, מה שיוסיף עוד יותר לחץ לתקופה העמוסה ממילא.

יחסים מורכבים עם אורחים אחרים

בערב הסילבסטר הזה, יהיו הרבה דיונים על פרויקטים עתידיים והחלטות שהתקבלו על ידי כולם. בני מזל מאזניים, שרגילים להיות דיפלומטיים, עלולים להתקשות לנהל שיחות מורכבות שידרשו חיתוך או עקצוץ. נוכחותם של אנשים עם דעות מוצקות בארוחה זו עלולה ליצור חילוקי דעות ולהפעיל עומס רב עוד יותר על חברינו שנולדו במזל מאזניים.

אריות: אכזבה ותהייה באופק

בני מזל אריה, שהם מאוד נלהבים ומוחצנים, מושפעים גם מהוויברציות הרעות הקשורות לסילבסטר. ילידים אלה מ -23 ביולי עד 22 באוגוסט נהנים בדרך כלל מחגיגות והם להוטים להיות מוקפים ביקיריהם. עם זאת, השנה האווירה מבטיחה להיות שונה וכמה קשיים עלולים לעמוד בדרכם

באותו נושא :  3 המזלות האסטרולוגיים הללו יפגשו את הנפש התאומה שלהם בתחילת אוקטובר.

הבחירה הקשה בין חגיגות שונות

בני מזל אריה אוהבים לזרוח ולהשוויץ בפני חבריהם, מה שמוביל אותם לעתים קרובות להשתתף במספר אירועים בו זמנית כדי לא לאכזב את אהוביהם. עם זאת, ערב השנה החדשה מבטיח להיות כאב ראש אמיתי עבורם: הם יצטרכו לבחור בין מסיבת רייב באסם, אפריטיף עם חברים או ארוחת הערב המשפחתית המסורתית. ההחלטה הקשה הזו עלולה להשאיר את האריות שלנו מתוסכלים ולא מרוצים.

הפתעות טובות שהופכות לאכזבות

תמיד מחפשים חידושים וחוויות נהדרות, מזל אריה ללא ספק יקווה שהשנה החדשה תעמוד בסימן הפתעות נעימות ומפגשים מעשירים. עם זאת, המזל לא תמיד יהיה בצד הפעם עבור אנשים אלה שנולדו בין סוף יולי לאמצע אוגוסט: אירועים מסוימים בינואר יזכירו להם במהירות כי יש צורך לקחת דברים מסוימים ברצינות לקחת את הבלתי צפוי ברצינות.

להישאר אופטימיים ולהפיק את המיטב מהמצב

למרות שיש להקל ראש בתחזיות אסטרולוגיות ובמנה של ספקנות, מעניין לציין שכולנו יכולים להיות מושפעים מתקופות קשות יותר בהתאם לגלגל המזלות שלנו. בהקשר זה, חיוני להישאר מלאי תקווה ולא להתמקד רק בקשיים בהם נתקלים במהלך מסיבת הסילבסטר הזו. זכרו שחברות ושיתוף הם שני ערכי מפתח לסיים ולהתחיל שנה בצורה טובה – אז נצלו את הרגעים האלה שביליתם יחד!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.