סימנים אסטרולוגיים אלה אינם תומכים בעוול! מי הם?

העולם מלא עוולות, וחלקן רגישות אליהן יותר מאחרות. אכן, על פי האסטרולוגיה, יש מזלות אסטרולוגיים שיש בהם אימה של עוול ולא יכול שלא להילחם בהם. אם אתה רוצה לדעת אם השלט שלך הוא אחד מאלה שאינם סובלים שום עוול, המשך לקרוא מאמר זה.

קבוצה ראשונה: סימני האש

מזל אסטרולוגי שאינו תומך בעוול

מזלות האש ידועים באנרגיה חסרת הגבולות ובאימפולסיביות שלהם. לעתים קרובות הם הראשונים להגיב למצב שהם מחשיבים לא הוגן. הנה שלושת סימני האש:

 1. רם טלה הוא מזל לוחמני מאוד שלא אוהב לראות אחרים סובלים. הוא נוטה למהר לפעולה כאשר הוא תופס עוול, מבלי תמיד לקחת את הזמן לחשוב על ההשלכות של מעשיו. אימפולסיביות זו יכולה לעיתים לפגוע בו, אך היא גם מעידה על זעמו הכן לנוכח חוסר הצדק.
 2. אריה מזל אריה הוא סימן גאה שמגן בחירוף נפש על מה שהוא מאמין בו. תחושת הכבוד והנאמנות החזקה שלו מניעה אותו להיות ערני במיוחד בכל הנוגע להוגנות. לכן האריה ידבר בקלות כדי לגנות עוולות, גם אם זה אומר לשים את עצמו בסכנה.
 3. קשת – מזל קשת הוא מזל אידיאליסטי והרפתקני ששואף תמיד לשפר את העולם. הוא לא יכול לסבול לראות מצבים לא הוגנים ולעתים קרובות יבקש להתערב כדי להחזיר את האיזון. האופטימיות והאנרגיה שלו יכולות לעשות את ההבדל במאבק נגד אי צדק.

קבוצה שנייה: שלטי אוויר

מזלות האוויר מתמקדים בתקשורת ובחברותיות. הם גם רגישים מאוד לעוולות, במיוחד כאשר הם משפיעים על יקיריהם או על הסובבים אותם. גלו את שלושת סימני האוויר:

 1. ג'מיני – מזל תאומים הוא מזל סקרן ומסתגל שאוהב ללמוד דברים חדשים. לכן הוא לא יהסס ללמוד על צורות העוול השונות ולנקוט עמדה כדי להילחם בהן. מזל תאומים יכול להיות בעל ברית חשוב בכל הנוגע לגינוי עוולות, הודות ליכולתו להתווכח ולשכנע.
 2. מאזניים – מזל מאזניים הוא מזל של צדק פר אקסלנס. היא מחפשת כל הזמן איזון והרמוניה סביבה, מה שהופך אותה רגישה במיוחד לעוולות. מזל מאזניים נוטה לשקול את היתרונות והחסרונות לפני שהוא פועל, אבל ברגע שהוא יקבל את ההחלטה שלו, הוא יעשה הכל כדי להחזיר את ההגינות.
 3. דלי – מזל דלי הוא מזל עצמאי וממציא שאוהב לדאוג לאחרים. הוא קשוב מאוד לפמליה שלו וימהר לזהות מצבים לא הוגנים. מזל דלי ישתמש ביצירתיות שלו כדי למצוא פתרונות חדשניים לתיקון המצב.
באותו נושא :  אילו מזלות מושפעים ביותר?

קבוצה שלישית: שלטי מים

מזלות מים ידועים ברגישותם ובאינטואיציה שלהם. יש להם יכולת מדהימה להרגיש את הרגשות של אחרים, אשר יכול לגרום להם מאוד נגע על ידי עוולות סבלו על ידי אחרים. להלן שלושת סימני המים:

 1. סרטן סרטן הוא סימן מגן ואמפתי שלעתים קרובות ייקח את הצד של החלשים ביותר. לנוכח עוול, הוא לא יוכל שלא לשים את עצמו במקומו של האדם הנוגע בדבר ולחלוק את סבלו. לכן הסרטן מוכן להקריב קורבנות רבים כדי לעזור לאלה שהם קורבנות של עוול.
 2. עקרב – עקרב הוא מזל נלהב ונחוש שלא יהסס להילחם בשיניים ובציפורניים נגד עוולות. כוח האופי והאומץ שלו יכולים להיות נכסים יקרי ערך בקרבות האלה, גם אם הצד הנקמני שלו יכול לפעמים לשחק עליו טריקים.
 3. דגים – מזל דגים הוא מזל חלומי וחומל שיכול להיות מאוד נגע במצבים של אי צדק. תחושת ההקרבה שלה ויכולתה לחוש רגשות של אחרים מאפשרים לה להבין היטב מה עובר על קורבנות העוולות הללו, ולעשות הכל כדי לעזור להם.

קבוצה רביעית: מזלות אדמה

מזלות כדור הארץ הם פרגמטיים ומציאותיים. גם אם הם פחות אימפולסיביים מסימנים אחרים, הם בכל זאת מודאגים מהעוולות שהם עלולים להיתקל בהן בדרכם. גלו את שלושת מזלות האדמה:

 1. שור – שור הוא uסימן יציב וסבלני שייקח את הזמן לנתח מצב לפני פעולה נגד עוול. בזכות עקשנותו ועקשנותו, הוא יוכל להילחם קרבות ארוכים כדי להגן על אמונותיו ולהילחם נגד אי-שוויון.
 2. בתולה – מזל בתולה הוא מזל מוקפד ומאורגן שאינו אוהב מצבים כאוטיים או לא הוגנים. לכן היא תעשה הכל כדי לסייע לנזקקים ולהשיב את הסדר וההגינות לסביבתה, גם אם הדבר דורש עבודה ומאמץ רבים.
 3. גדי מזל גדי הוא מזל שאפתני ומתמיד שאינו תומך בעוול. הוא מוכן לקחת על עצמו אחריות חשובה כדי להילחם באי-שוויון וייתן לעצמו את האמצעים להצליח. גדי יודע שמלחמה באי-צדק היא עבודה לטווח ארוך, אבל הוא מוכן להשקיע באופן מלא במשימה הזו.
באותו נושא :  סוף השבוע (21-22 באוקטובר) לא יתנהל כמתוכנן עבור המזל האסטרולוגי הזה: במה מדובר?

בקיצור, לכל מזל אסטרולוגי יש רגישות מיוחדת לעוולות. חלקם, כמו מאזניים או עקרב, מודאגים במיוחד מבעיות אלה ולא יהססו לקחת סיכונים כדי להחזיר את האיזון. מזלות אחרים, כמו מזל שור או גדי, פועלים עם יותר פרגמטיות וסבלנות, אך לא פחות סובלים מצבים לא הוגנים. חשוב להכיר את ההבדלים הללו בין הסימנים כדי להבין טוב יותר כיצד הם פועלים ומגיבים לעוולות שהם נתקלים בהן.

 

mm
פורסם על ידי Judith

רכזת מתמחה באסטרולוגיה ובפסיכולוגיה עבור אתר אינטרנט מוכר.