על ידי הוספת מרכיב זה למים שלך כדי לנקות את הרצפות שלך, הבית שלך יהיה מבריק ומטוהר

הבית שלנו הוא מקלט שבו הרמוניה ורווחה צריכות לשלוט בכיפה. הנוהג עתיק היומין של ניקוי עם מלח הוא שיטה מוכחת לנקות חלל מחיה מאנרגיות שליליות ולהמריץ את האווירה בבית. כאשר משתמשים בו כחלק מניקוי אנרגיה, מרכיב בישול זה פועל כחומר סופג עוצמתי, מסלק אנרגיה רעה ומקדם התחדשות חיובית. זה לא רק על הסרת אבק, אלא גם לרדוף משם רטטים שליליים, המאפשר לבית שלך להיות פקעת אמיתית של רווחה.

איך יודעים אם יש צורך בניקוי מלח אנרגטי?

ישנם מספר סימנים לכך שטקס ניקוי מלח יכול להועיל למרחב המחיה שלכם:

  • הפרעות שינה, כולל נדודי שינה או חלומות מטרידים.
  • תחושה מתמשכת של עייפות וחוסר אנרגיה.
  • אווירה כללית רעה ללא סיבה נראית לעין.
  • סכסוכים תכופים בין בני הבית.

הכנת החלל לפני טקס הניקיון

לפני שתמשיך עם ניקוי האנרגיה, זה חיוני להכין את החלל שלך. התחל בניקוי הבלגן והלכלוך, ופנה מקום לזרימת אנרגיה טובה יותר. בית נטול בלגן לא רק מקדם ניקיון יעיל יותר, אלא גם ביסוס אנרגיה חיובית ומחודשת.

צעדים שיש לבצע לצורך הכנה

  1. פתחו חלונות כדי לאפשר לאוויר צח לזרום ולאנרגיות שליליות לברוח.
  2. סדרו מחדש את הרהיטים והחפצים שלכם בצורה הרמונית, בהתאם לעקרונות של פנג שואי.
  3. נקו כל פינה בבית, והקפידו להסיר כל שאריות של לכלוך ואבק.
  4. לטהר את האוויר על ידי שריפת קטורת או שמנים אתריים.

רצף טקס טיהור אנרגיית המלח

כדי להצליח בטקס זה, תצטרך:

  • 10 ליטר מים
  • כף מלח שולחן

המיסו את המלח במים, והכינו את תמיסת הניקוי האנרגטית שלכם. זה יקל על חילופי האנרגיה, יאפשר לאנרגיות שליליות לברוח ויזמין אנרגיות חיוביות להיכנס. טקס זה אינו מוגבל לקרקעות; הרגישו חופשי לנגב מדפים, שולחנות, ידיות דלתות, ואפילו מכשירי חשמל גם כן, ולטהר כל פינה בבית.

באותו נושא :  זהו המרכיב הסודי שיגרום לבית שלכם לזרוח כפי שלא הבריק מעולם

תדירות ניקוי מלח אנרגטי

מומלץ לבצע ניקוי מלח אנרגטי מספר פעמים בשנהבמיוחד כאשר אנו מרגישים הצטברות של אנרגיות שליליות במרחב המחיה שלנו., תקופות מעבר, כגון תחילתה של שנה חדשה או תחילתה של עונה חדשה, הן זמנים טובים במיוחד לעשות זאת.

טיפ נוסף: אמבט מלח כדי לטהר את עצמך

לאחר ביצוע ניקוי מלח אנרגטי בביתכם, מומלץ גם לקחת אמבט מלח על מנת לטהר ולהחיות את האנרגיה שלכם. כל שעליך לעשות הוא להוסיף שתי כוסות של מלח ים או מלחי אפסום למים החמים שלך ולטבול במשך 20-30 דקות כדי לקצור את היתרונות של ניקוי רעלים ומרגיע של מלח.

על ידי שילוב תרגול זה בשגרת הניקיון שלכם, תוכלו לעזור ליצור מרחב מחיה שהוא לא רק נקי ומסביר פנים, אלא גם מלא באנרגיות טובות לאושר ושלווה. טקס טיהור אנרגיית המלח הוא פשוט ונגיש לכולם, מה שהופך את השיטה העתיקה הזו לפתרון יעיל לטיהור והחייאת הבית.

 

mm
פורסם על ידי Judith

רכזת מתמחה באסטרולוגיה ובפסיכולוגיה עבור אתר אינטרנט מוכר.