על פי האסטרולוגיה, הירח המלא הבא ב-28 באוקטובר ישגע את 4 המזלות האסטרולוגיים הללו

אם אתם מאמינים באסטרולוגיה, שימו לב שהירח המלא המתקרב ב-28 באוקטובר עשוי להשפיע על מצב הרוח והרגשות שלכם. ירח מלא זה יתרחש בזמן שהשמש נמצאת במזל עקרב, ותטפח אווירה של תמורות עמוקות והתחדשות. עם זאת, כמה מזלות אסטרולוגיים יושפעו הרבה יותר מאחרים מההשפעות של הירח המלא הזה. גלה אילו ארבע קבוצות כוכבים יכולות לחוות רגעים אינטנסיביים במהלך תקופה זו.

שור: מתחים ותהפוכות רגשיות

בני מזל שור יצטרכו לעמוד על המשמר במהלך הירח המלא ב-28 באוקטובר, מכיוון שהם יתמודדו עם תערובת של אנרגיות סותרות. העובדה שהירח נמצא מול השמש במזל עקרב עלולה לגרום למזל אדמה זה לחוות רגשות עזים ועלולים לערער את היציבות.

רגישות מוגברת ותשאול

ילידי מזל שור נוטים לחפש יציבות ונוחות, מנסים להימנע ככל האפשר מקונפליקטים או מצבים מסובכים. עם זאת, העיתוי של הירח המלא יכול להקשות על הימנעות מבעיות אישיות או זוגיות. רגשותיהם יתגברו, מה שיגרום להם להיות פחות מסוגלים לפתור את בעיותיהם בצורה רגועה ורציונלית. הטלת ספק במערכות יחסים או מצבים מסוימים עשויה גם להיראות בלתי נמנעת.

אריה: אתגרים בדרך להצלחה

בהשפעת הירח המלא והשמש בעקרב, אלה שנולדו תחת המזל האסטרולוגי של מזל אריה עלולים למצוא את עצמם מול מכשולים בלתי צפויים בחיפושם אחר הצלחה והגשמה אישית. הרגע הזה יכול להיות הזדמנות להתמודד עם אתגרים שידחפו אותם מחוץ לאזור הנוחות שלהם ויעוררו בהם השראה להתפתח.

יכולת הסתגלות והתמדה

מזל אריה הוא מזל אש שעוצמתו ושאיפותיו מודגשות על ידי האסטרולוגיה, אך אסור לשכוח את יכולתם להסתגל למצבים משתנים. ההקשר של הירח המלא עשוי לדרוש מבני מזל אריה לשנות את תוכניותיהם או לחדש את גישתם, ובאמצעות גמישות והתמדה מזל האש הזה יוכל לעמוד באתגרים העומדים בדרכם.

באותו נושא :  3 סימנים שיהיה להם קשה בחודש הבא

עקרב: צלילה למעמקי ההוויה

ילידי מזל עקרב, הנהנים ישירות מההשפעות המשולבות של הירח המלא ומהמיקום המרכזי של השמש במזל שלהם, יהיו ככל הנראה המושפעים ביותר בתקופה זו. אנרגיות ירח אינטנסיביות יכולות להטביע אותם בהתבוננות פנימית עמוקה שתאפשר להם להגדיר מחדש את זהותם ואת מטרותיהם.

עימות עם הצל הפנימי

מזל עקרב מקושר לעיתים קרובות למושג הצל, ולכן הירח המלא הזה יכול ליצור הקשר שבו הם צריכים להתמודד עם רגשות קבורים או שליליים שהם בדרך כלל מעדיפים לא להתייחס אליהם. עם זאת, עימות זה עשוי להתגלות כמבורך ולהניע את ילידי מזל עקרב לעבר שינוי כיוון אישי חסר תקדים לאחר עבודה זו של התבוננות פנימית.

מזל דלי: חקירה של אידיאלים

לירח המלא ב-28 באוקטובר יכולה להיות השפעה מטרידה על בני מזל דלי, הידועים בדחף שלהם להתקדם וברוח החשיבה קדימה. השפעת השמש בעקרב תחריף את טבעו הרציונלי והעצמאי של מזל דלי, ותגרום לילידי מזל דלי לשקול מחדש את רעיונותיהם ואת השקפת עולמם.

החיפוש אחר אמיתות ופרספקטיבות חדשות

בעוד תקופה זו יכולה להיות מקור לשאלות ודאגות עבור ילידי מזל דלי, היא גם מייצגת הזדמנות נהדרת להרחיב את אופקיהם האינטלקטואליים והרוחניים. ההשפעות של הירח המלא בשילוב עם אלה של השמש בעקרב יעודדו את בני מזל דלי להתעמת עם התפיסות המוקדמות שלהם ולחפש קווי מחשבה חדשים.

כיצד להתכונן לירח המלא ב -28 באוקטובר?

כדי לנהל טוב יותר את הרגשות והמתחים שהירח המלא הזה יכול לגרום, מומלץ להתמקד ברגעי הרפיה ורגיעה. אתה יכול גם לקחת זמן לעשות מדיטציה כדי לקדם תודעה צלולה ושלווה. לסיכום, למרות שהירח המלא הזה מבטיח להיות אינטנסיבי עבור כמה מזלות אסטרולוגיים, זכרו שהוא גם מציע לכם את ההזדמנות להתחבר מחדש עם העצמי הפנימי שלכם ולהתפתח לגרסה טובה יותר של עצמכם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.