פיזיוגנומיה: תווי פנים אלה יכולים לחשוף את האישיות האמיתית שלך (פרק 1)

שלום לך, אינדיאנה ג'ונס של הפנים! הנה מריויש לי גוש חדש לחלוק איתכם., אומרים שהעיניים הן המראה של הנפש, אבל מה עם הלחיים, השפתיים והלסת שלנו? החזיקו את המברשות שלכם, כי בואו נצלול לתוך מסתרי הפיזיונומיה !

האתגר שלך אם תקבל אותו: מה אומרות התכונות שלנו?

להורמונים הישנים והטובים שלנו יש השפעה לא קטנה על המראה שלנו. קחו, למשל, טסטוסטרון – זה לא רק בשביל לצפות במשחקי כדורגל או לשכוח להתגלגל על מושב האסלה! מינון גבוה נותן לסת שתגרום לסופרמן להתנדנד. באשר לאסטרוגן, הוא נותן מצח רך כמו מקרון ושפתיים מעוררות תיאבון כמו דובדבנים. והנשים עם תווי הפנים הרכים והעגולים? ובכן, בינינו, אנחנו אומרים שהם יהיו יותר… פורייה. אבל ששש! תמונה בתמיכה.

רוצים קינוח עם זה?

אבל רגע, יש עוד! ראית את הגברים האלה עם עצמות לחיים רחבות כמו השאנז אליזה? ככל הנראה, זה אומר שיש להם קצת צד של "ילד רע" עם שמץ של נדיבות. כן, הם נתפסים כמלכי האמון… וגם הם מרגישים את זה! בואו נסתכל על התמונה הזאת, למדע כמובן!

מבחן אישיות

סיכום: להמשך בפרק הבא…

אם אהבתם את ההקדמה הזו ליקומים מסתוריים של תווי פניםאל תשכחו., עקבו אחרי עמוד הפייסבוק שלנו לעוד גילויים עסיסיים! ואגב, בין שני מאמרים, אל תהססו לבחון את פניו של השכן שלכם, אבל עשו זאת בדיסקרטיות. אחרי הכל, אתה אף פעם לא יודע מה יש מאחורי גבה מורמת!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.