רק אלה 2 המזלות יהיה מזל מדהים במהלך חודש אפריל

אפריל מבטיח להיות חודש בהיר עבור כמה אנשים ברי מזל בגלגל המזלות. שני מזלות יהיו מפונקים במיוחד על ידי הכוכבים, וליהנות מדינמיקה יוצאת דופן. בואו נסתכל על טלה ועקרב כדי לצפות לגלי המזל שמגיעים!

הרוח במפרשים למזל טלה

מזל טלה, המזל הראשון של גלגל המזלות, ידוע בתשוקה ובדינמיות שלו. באפריל, מאפיינים אלה יועצמו הודות להיערכות פלנטרית חיובית במיוחד. מאדים, כוכב הלכת השליט במזל טלה, מחדיר בו אנרגיה פי עשרה, מושלמת לקחת על עצמו פרויקטים חדשים או לסיים את אלה שנמצאים בעיצומם. תקופה זו היא גם זמן אידיאלי לאשר מחדש את האינדיבידואליות של האדם ולנקוט יוזמות נועזות שיכולות להוביל להצלחות מדהימות בתחום המקצועי.

ברמה האישית, בני מזל טלה יכולים לחוות כמה רגעים גדולים, עם מפגשים מעשירים שיציינו את המסע שלהם. כדי לנצל את מלוא היתרונות של תצורה אסטרלית זו, מומלץ לבני מזל טלה להיות פתוחים להזדמנויות חדשות ולא להסס לצאת מאזור הנוחות שלהם. אומץ ונחישות הם המפתח במקשי להפוך את חודש אפריל הזה לזיכרון בלתי נשכח.

המזל מעדיף את מזל עקרב

עקרב, המזל השמיני בגלגל המזלות, ידוע בעוצמתו הרגשית ובעומקו. זהו מזל מים, הנשלט על ידי פלוטו, מה שנותן לו כוח טרנספורמטיבי גדול. באפריל, יכולת זו מתחזקת על ידי צמידות חיובית עם ונוס, המביאה לה מגנטיות מיוחדת והזדמנויות להתחדשות באהבה ובמערכות יחסים. זהו זמן נהדר עבור מזל עקרב להצית מחדש את להבת התשוקה או להתחיל מערכת יחסים מבטיחה.

גם עקרבים מעודדים לנצל את האינטואיציה טבעי למצוא את ההזדמנויות הטובות ביותר, בין אם בעסקים או בהשקעות האישיות שלהם. יהיה להם מה להרוויח אם יקשיבו לקול הפנימי שלהם וילכו בעקבות תחושות הבטן שינחו אותם לקראת בחירות נבונות. החודש הזה יהיה עשיר ברגשות ובכיבושים עבור אלה שיודעים להנהיג את רגליהם בחוכמה ובתובנה.

באותו נושא :  מולד הירח ב-8 באפריל במזל טלה יגרום לסדרה של אירועים חיוביים עבור 4 המזלות הללו

טיפים והמלצות לשני הסימנים

אפריל מגלה אפוא סיכויים מצוינים למזל טלה ולמזל עקרב. אולם, על מנת ששני המזלות ימקסמו את ההשפעות האסטרליות החיוביות הללו, הנה כמה טיפים. ראשית, חיוני לשמור על ראש פתוח לגבי ההפתעות שהיקום יכול להציע. להישאר גמיש ומוכן להזדמנויות בלתי צפויות יכול לעשות את כל ההבדל. שנית, טיפוח סבלנות יהיה חיוני, שכן גופי פרי רצויים עשויים לדרוש זמן כדי להתגשם במלואו.

לבסוף, זה יכול להיות מועיל לאמץ שיטות המסייעות לשמור על איזון רגשי ונפשי, כגון מדיטציה או יוגה. תרגולים אלה יכולים לעזור לתעל באופן חיובי את האנרגיה האינטנסיבית של החודש הזה. טלה ועקרב עשויים גם לשקול להשתתף בטקסי ירח מלא כדי לחזק את כוונותיהם ולהעצים את האנרגיה החיובית המוצעת להם. על ידי היערכות עם הרטטים הקוסמיים, חודש אפריל זה מבטיח להיות אחד המלהיבים ביותר עבור ברי מזל אלה של גלגל המזלות.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.