רק אנשים עם IQ גבוה יכולים למצוא את הפולש תוך פחות מ -20 שניות!

האם יש לך חדות מנטלית של בלש גדול? האתגר יוצא לדרך: בין קבוצה של מספרים לכאורה מ-0 עד 3, מסתתר פורץ שממוקם בחוכמה. ארנו דובואה מזמין אתכם להרים את הכפפה: האם תמצאו את היסוד הזר החבוי בדימוי הזה ובכך תוכיחו שהאינטליגנציה שלכם זורחת במעולהה? תנו למוח שלכם לנתח, להבחין ולנצח תוך פחות מ-20 שניות!

מבחן למוחות מנוסים

זהו תרגיל אמיתי בהתעמלות מוחית שארנו דובואה מציע לנו. מבחן זה אינו רק תחביב, הוא נועד להעמיד את היכולות המנטליות שלך למבחן. תפיסה חזותית, חדות והיכולת לזהות אנומליות הם מרכיבים מרכזיים בפאזל מנטלי ייחודי זה. קחו נשימה עמוקה והתכוננו לאתגר הזה.

חידת המספרים מ-0 עד 3

דמיינו רשת מלאה במספר מספרים, 0 עד 3מתנופף לנגד עיניך., ביניהם מסתתר פורץ חמקמק. הוא לא סתם עוד דמות, אלא מתחזה פיקח, מחופש להטעות את ערנותך. האתגר שלך? חשוף אותו במהירות. האם תעמדו במשימה?

כיצד לחשוף את הפורץ?

הבדיקה דורשת אסטרטגיית תצפית מיוחדת. אל תיתפס לבלבול של מספרים! התמקדו ותנו למבטכם לטאטא את התמונה כולה. חפש את הצורה הלא טיפוסיתזה שאינו תואם את הדפוס החוזר על עצמו של מספרים., רמז? האשם הוא מספר שאינו מספר.

התמונה פוענחה והפתרון נחשף

לאחר כמה רגעים של ניתוח, ייתכן שהבחנתם בפולש. בין המספרים, היא למעשה האות 'ס'עוות וגאה לרמות את אלה שאינם תופסים זאת., אם סיימתם את האתגר בהצלחה, מזל טוב: תוכלו לקבל את המוחות הגדולים של המועדון המפורסם ב IQ גבוה. אחרת, אל תתייאשו, תרגול גורם לכם להתמקצע!

אות התשובה לאתגר חזותי S

בנוגע ארנו דובואהמחבר המבחן הגאוני הזה, הוא ממשיך לעורר סקרנות ולאתגר את מוחנו., כישרונו ליצירת פאזלים חזותיים הופך אותו לשם מוכר בעולם החידות החכמות. הודות לכך, למוח שלנו אף פעם אין הזדמנות להשתעמם! לכן, שמרו על עיניים מקולפות ועל ראש חד לקראת האתגרים הבאים שיבואו בדרכנו.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.