רק 1 מכל 10 אנשים מצליח לפתור את האתגר המתמטי הזה. התשובה פשוטה…

ברוכים הבאים לעולם המרתק של חידות מתמטיקה! חידות אינטלקטואליות אלה נועדו להעריך את המוח והאינטליגנציה שלך תוך מתן חוויה מנטלית מתגמלת. התכוננו לצלול לתוך אתגר מתמטי שיבחן את כישורי פתרון הבעיות שלכם.

מבחן IQ מתמטי: לפתור 38 ÷ 2 × 3 + 5 – 9

אתגר מתמטי

חידות מתמטיקה הן הרבה יותר מסתם בידור. הם מפעילים את כישורי החשיבה ופתרון הבעיות שלנו, ומספקים תרגול נהדר למוח שלנו. הסיבה לכך היא שהם מפעילים גם את הצד השמאלי וגם את הצד הימני של המוח שלנו. הצד הימני, האחראי על יצירתיות ואינטואיציה, משתלב עם הצד השמאלי, המעורב בחשיבה אנליטית ואובייקטיבית, ליצירת חוויה מעוררת.

פתרון חידות מתמטיות יכול להיות גם מהנה וגם מתגמל, תוך שיפור כישורי פתרון הבעיות שלך. הנה כמה טיפים להתמודדות מוצלחת עם חידות אלה:

הבנת הבעיה קח את הזמן לקרוא בעיון את הצהרת הבעיה וודא שאתה מבין מה נשאל.: נתח את כל המידע והאילוצים שסופקו.

חיפוש תבניות לפעמים חידות מתמטיות מסתירות רצפים או דפוסים.: שימו לב למגמות או דמיון במספרים או במשוואות, זה יכול להנחות אתכם לקראת הפתרון.

פישוט הבעיה אם הפאזל נראה מורכב, נסו לפרק אותו לחלקים קטנים יותר.: השתמש בפעולות חשבון בסיסיות כגון חיבור, חיסור, כפל וחילוק כדי להפוך אותו לנגיש יותר.

נסה גישות שונות אם נראה ששיטה אחת לא עובדת, אל תהסס לנסות שיטה אחרת.: לפעמים גישה אחרת או שיטת ניסוי וטעייה יכולה להוביל אותך לפתרון.

תרגול קבוע חיוני לשיפור כישורי פתרון הבעיות המתמטיות שלך. חפש משאבים מקוונים או ספרים עם מגוון פאזלים להתאמן באופן קבוע.

מבחן IQ: פתרון לאתגר 38 ÷ 2 × 3 + 5 – 9

עכשיו, בחזרה לחידה המתמטית הראשונית שלנו: 38 ÷ 2 × 3 + 5 – 9. לפני שתגלה את הפתרון, אנו ממליצים לך להקדיש כמה רגעים כדי לנתח אותו בעצמך.

באותו נושא :  מבחן Inkblot פסיכולוגי: איזה מהם מושך אותך אינסטינקטיבית? הנה מה שזה אומר

כדי לפתור משוואה זו, בצע את סדר הפעולות, המכונה לעתים קרובות בראשי התיבות PEMDAS: סוגריים, כתב עילי, כפל וחילוק (משמאל לימין) וחיבור וחיסור (משמאל לימין).

  • ראשית, נחלק 38 ב-2, שזה שווה ערך ל-19.
  • ואז נכפיל 19 ב-3, שזה שווה ערך ל-57.
  • החישוב הופך: 57 + 5 – 9.
  • עכשיו אנחנו עושים את החיבור והחיסור משמאל לימין.
  • נוסיף 57 ו-5, שזה שווה ערך ל-62.
  • לבסוף, אנו מחסרים 9 מ 62, שהוא שווה ערך ל 53.

לאחר ביצוע חישובים אלה, פתרון המשוואה הוא:

38 ÷ 2 × 3 + 5 – 9 = 53

פתרון מבחן-מתמטיקה

מזל טוב אם מצאת את התשובה בעצמך! חידות מתמטיות הן דרך נהדרת לאמן את המוח שלך תוך כדי בידור עצמך. אנו מקווים שנהניתם מהאתגר היחיד מסוגו הזה ושאתם מוכנים לקחת על עצמכם אתגרים מתמטיים חדשים ומלהיבים. אל תהססו לחלוק את הפאזל הזה עם חבריכם ולהזמין אותם להשתתף בהרפתקה האינטלקטואלית. תובנה מתמטית יכולה להיות גם מסקרנת וגם מתגמלת, אז המשיכו לחקור את המסתורין של חידות מתמטיות. לבדיקות ואתגרים נוספים, בקרו בעמוד הייעודי שלנו.

 

mm
פורסם על ידי Judith

רכזת מתמחה באסטרולוגיה ובפסיכולוגיה עבור אתר אינטרנט מוכר.