רק 10% מהישראלים מוצאים בתמונה את האדם מהעתיד

מוכנים לקחת על עצמכם אתגר שידגדג לכם את המוח? בחידה חזותית זו, המטרה היא לחשוף את הפולש מן העתיד בתמונה משנות החמישים. היזהר, רק אנשים עם IQ גבוה יכולים לזהות את הפולש בתוך פחות מ 9 שניות! האם אתה מרגיש מסוגל עם זה?

זהה את הפולש הזמני

ה מבחני IQ כמו זה דרכים כיף לבדוק את רמת האינטליגנציה שלך. על ידי בחינת הפרטים ושימוש בהיגיון שלך, אתה יכול לפתור את החידה הזו. לפעמים אתה צריך לחשוב באופן יצירתי כדי למצוא את התשובה, כי זה לעתים קרובות מוסתר גלוי לעין. הרכבנו עבורכם פאזל שבו אתם צריכים לזהות את האדם מהעתיד בתמונה הזו משנות החמישים.

מצא את איש העתיד תוך 9 שניות

התבוננו היטב בתמונה למעלה וזהו מי הגיע מהעתיד בגן זה. הסצנה מראה קבוצה של אנשים משנות החמישים נהנים לבלות יחד. יש עצים, אנשים מדברים, ילד שמתחבא מאחורי עץ, אישה שעוברת מהפך, וכולם לובשים בגדים אופייניים לאותה תקופה.

לפני שאתה נותן את התשובה שלך, קח את הזמן להסתכל על כל פרט, כמו התשובה היא פשוטה ומטעה. אזהרת ספוילר: התשובה נמצאת ממש למטה, אז אל תגללו מהר מדי כדי לא לרמות!

תשובה לחידה

אם אתה מסתכל מקרוב על התלבושות והאביזרים של גברים ונשים בגינהתוכל לזהות את האדם שאינו משנות החמישים., האיש בפינה הימנית, שמדבר עם גבר אחר, הוא בעצם מהעתיד. בשביל מה? כי הוא לובש ווקמן, גאדג'ט שלא היה קיים אז! הבגדים של האחרים מאוד תקופתיים, אבל ברור שהווקמן הזה מסגיר אותו.

אז, האם הצלחתם לזהות את הפולש של העתיד? אם כן, כל הכבוד! אם לא, אל דאגה, האימון הופך למושלם. המשיכו לאתגר את המוח שלכם עם חידות וחידות כדי לשמור על מוח חד וערני. נתראה בקרוב לאתגרים נוספים וכיף מוחי!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.