שבוע קשה למזל טלה ועקרב: בעיות צפויות.

השבוע הזה מבטיח להיות עמוס במיוחד עבור ילידי מזל טלה ועקרב. הכוכבים צפו מכשולים רבים לשני המזלות הללו, החל מבעיות אישיות ועד מתחים מקצועיים. גלו איתנו מה מצפה למזל טלה ולעקרבים בשבעת הימים הקשים הללו.

דאגות משפחתיות וזוגיות למזל טלה

נראה ששום דבר לא מתגלגל למזל טלה השבוע, בדיוק כמו שאר בני המשפחה עוברים תקופה מורכבת. תחת כובד משקלו של מבול של רגשות מפריעים, השלט חסר הסבלנות והפזיזות הזה יכול בהחלט לקצור כמה סערות ברמה המשפחתית והידידותית.

אי הבנות ומתחים בתוך זוגות

זוגות בהם לאחד מבני הזוג יש סימן זה צפויים לחוות מתחים בלתי צפויים. דיונים ערים יכלו אז להתעורר, מתודלקים על ידי אי הבנות ולא מדוברים. לכן יהיה צורך להיות דיפלומטיים ולנסות להישאר רגועים מול מצבי סכסוך.

חברויות בשימוש

גם יחסי הידידות בין בני מזל טלה עלולים להיחלש השבוע. חברים מסוימים עשויים להתרחק מחילוקי דעות, שהם בלתי צפויים באופיים. כדי לחדש את הדיאלוג, יהיה חיוני להבהיר כל מצב מעורפל ולהימנע ככל האפשר משיפוטים חפוזים.

קשיים מקצועיים לעקרב

הדקו את החגורה, עקרב יקר, כי סערות באופק להוביל אותך להתמודד עם אי הנוחות שלך בעבודה. באשר לבעיות מקצועיות, האקלים צפוי להיות סוער השבוע, עם הצטברות של מתחים ואילוצים שיתדלקו כמה מריבות פנימיות בקבוצה.

אתגרים לפנינו

תחושת ההחלקה במקום עלולה בהחלט להוביל לייאוש בצורה של מתח נוסף. למרבה המזל, עקרב הוא מזל נחוש ומתמיד מטבעו. הסתמכות על נכסיו תאפשר לעמוד באתגרים שמציעים הכוכבים וכך למצוא בהדרגה מעט שלווה.

באותו נושא :  מבחן אישיות: איך ישנים בלילה? גלה אם אתה אדם שליו או חסר מנוחה!

נקודות המפתח לניהול בדיקות אסטרולוגיות אלה

כדי להתמודד טוב יותר עם הסערות האסטרליות שהוכרזו, הנה כמה טיפים מעשיים:

  • היו סבלניים: רומא לא נבנתה ביום אחד. זכור זאת כאשר אתה מתמודד עם מכשולים או מצבים מתסכלים.
  • אל תשכחו לדאוג לעצמכם: כשאתם מוצפים בבעיות, חשוב לא לשכוח את עצמכם. תן לעצמך זמן להירגע ולטעון את המצברים שלך בין אם זה באמצעות עיסוי, קריאת ספר טוב או תרגול פעילות ספורטיבית.
  • תעלו את האגרסיביות שלכם: עימות הוא לפעמים בלתי נמנע. עם זאת, ללמוד לנהל טוב יותר את הרגשות שלך יאפשר לך להפחית קונפליקטים ולקדם אקלים הרמוני יותר סביבך.
  • למד לשחרר: קבל את העובדה שדברים מסוימים עשויים להיות מחוץ לשליטתך. זה יעזור לך relativize ולשקול בשלווה את המצבים הקשים שיציגו את עצמם בפניך.

גם סימנים אחרים לא נחסכים

אם מזל טלה ועקרב יושפעו במיוחד השבוע מהמתחים הללו, גם מזלות אחרים של גלגל המזלות יצטרכו להיות ערניים במיוחד כדי להימנע מלכודות אסטרולוגיות.

שור ודגים: הישארו על המשמר

מזל שור עשוי להתקשות עם חלק מהרשויות, בעוד מזל דגים ינווט בין רגעי אופוריה לספקות מתמשכים. איזון רגשי אופטימלי יידרש כדי לחיות תקופה זו בחסות הטובה ביותר.

תאומים וקשת: הפתעות לטוב ולרע

תאומים וקשת יתמודדו השבוע עם שינויים מהירים ובלתי צפויים בחיי היומיום שלהם. הסתגלות תהיה חיונית כדי לנצל את התהפוכות הללו.

זוהי סקירה כללית של השבוע שלפנינו והאתגרים העומדים לפנינו עבור המזלות השונים. כמובן שחשוב לזכור שכל אדם חווה את המבחנים האסטרולוגיים הללו באופן שונה בהתאם להורוסקופ ולניסיון האישי שלו.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.