שבוע של השתקפות: כוכבי הלכת מזמינים את 3 המזלות האסטרולוגיים האלה לבדוק!

לכוכבים יש לפעמים דברים חשובים לספר לנו, והשבוע הזה אינו יוצא מן הכלל. אכן, כמה תצורות פלנטריות ידחוף כמה מזלות לקחת רגע לחשוב על חייהם ועל הפרויקטים שלהם. גלו מהם שלושת המזלות האסטרולוגיים הנוגעים לשבוע זה של הרהור ומה מצפה להם.

המזל הראשון הנוגע בדבר: טלההערכה שיש לבצע עבור סימנים אלה

מזל טלה קשור לעיתים קרובות לפעולה ולאימפולסיביות, אך השבוע כוכבי הלכת יבקשו ממנו להאט מעט. ואכן, מספר היבטים אסטרולוגיים יעודדו את הילידים של מזל זה לקחת את הזמן כדי להרהר ולבחון את מצבם.

אילו אזורים מושפעים?

 1. העבודה: בני מזל טלה עשויים להיות ספקות לגבי כיוון הקריירה שלהם או יכולתם לנהל פרויקטים מסוימים. לכן יהיה חשוב להם לקחת רגע לנתח את מצבם המקצועי ולהחליט על הדרך הטובה ביותר להתקדם.
 2. קשרי גומלין: שבוע זה של השתקפות יכול גם להוביל את הילידים של סימן זה להטיל ספק באיכות הקשרים שלהם עם אחרים לשקול שינויים אם הם מוצאים כי מערכות יחסים מסוימות כבר לא מועיל להם.

איך לנצל את השבוע הזה של השתקפות?

כדי להפיק את המרב מתקופה זו, בני מזל טלה צריכים לנסות לנוח ולקחת זמן לעצמם. כמה רעיונות כדי להשיג זאת:

 • מדיטציה: מדיטציה יכולה לעזור להרגיע את המוח ולהבהיר מחשבות, וזה מועיל במיוחד במהלך שבוע של השתקפות.
 • נהלו יומן: כתיבת המחשבות והרגשות שלכם ביומן יכולה לאפשר לילידי מזל טלה להבין טוב יותר מה מעסיק אותם ולקבל החלטות מושכלות.
 • בקשו עצה: בני מזל טלה יכולים גם לבקש את עצתם של אנשים אמינים שיעזרו להם למצוא פתרונות לדאגותיהם.
באותו נושא :  על פי האסטרולוגיה, הירח המלא הבא ב-28 באוקטובר ישגע את 4 המזלות האסטרולוגיים הללו

סימן שני מודאג: מאזניים

בני מזל מאזניים מחפשים לעתים קרובות איזון והרמוניה בחייהם, והשבוע, הכוכבים יעודדו אותם לבחון את שני ההיבטים הללו. ואכן, כמה אלמנטים אסטרולוגיים ידחפו את הילידים של מזל זה לשאול כיצד הם מנהלים את סדרי העדיפויות שלהם ואת מערכות היחסים שלהם עם אחרים.

אילו אזורים מושפעים?

 1. העבודה: בני מזל מאזניים עשויים להרגיש מוצפים באחריות המקצועית שלהם ולהתקשות למצוא את האיזון הנכון בין חייהם הפרטיים לבין הקריירה שלהם. שבוע זה של השתקפות יעודד אותם לבחון את סדרי העדיפויות שלהם ולחפש פתרונות לניהול טוב יותר של זמנם.
 2. קשרי גומלין: ילידי סימן זה עשויים גם להרגיש צורך לבחון את איכות הקשרים שלהם עם אחרים ולתהות אם הם מוקפים באנשים הנכונים.

איך לנצל את השבוע הזה של השתקפות?

הנה כמה טיפים שיעזרו למאזניים להפיק את המרב מהזמן הזה:

 • לעשות ספירת מלאי: הקדשת זמן לבחון את מצבכם, הן המקצועי והן האישי, תאפשר לבני מזל מאזניים להבין טוב יותר אילו היבטים בחייהם יש לשפר או להתאים.
 • למד לומר לא: הילידים של סימן זה נוטים לפעמים לרצות אחרים יותר מדי, על חשבון רווחתם. לכן, ללמוד להגיד לא ולהציב גבולות יהיה חשוב עבורם במהלך שבוע זה של מחשבה.
 • בקש עזרה: בני מזל מאזניים לא צריכים להסס לחפש את תמיכת הסובבים אותם כדי לעזור להם לעבור את התקופה הזו ולקבל את ההחלטות הנכונות.

מזל שלישי מודאג: מזל גדי

בני מזל גדי הם אנשים רציניים ושאפתניים, אך השבוע, כוכבי הלכת יזמינו אותם להטיל ספק במטרות ובמניעים שלהם. ואכן, מספר היבטים אסטרולוגיים יעודדו את ילידי המזל הזה לקחת צעד אחורה ולחשוב על השינויים שהם רוצים לעשות בחייהם.

אילו אזורים מושפעים?

 1. העבודה: לבני מזל גדי עשויות להיות שאלות לגבי הקריירה שלהם והכיוון שאליו יש לקחת אותה. לכן הם יצטרכו לקחת את הגיע הזמן להעריך את האפשרויות שלהם ולקבוע אילו נתיבים יועילו להם ביותר בטווח הארוך.
 2. קשרי גומלין: שבוע זה של השתקפות יכול גם להוביל את הילידים של סימן זה לשקול מחדש כמה מערכות היחסים שלהם, במיוחד אלה שאינם מספקים להם את הסיפוק או התמיכה שהם צריכים.
באותו נושא :  רק אחד מאותם 97 "5s" הוא הפוך, אבל זה לוקח IQ חזותי של 147+ כדי לראות את זה!

איך לנצל את השבוע הזה של השתקפות?

הנה כמה הצעות שיעזרו לבני מזל גדי להפיק את המרב מהזמן הזה:

 • קחו זמן לעצמכם: הילידים של סימן זה נוטים לעתים קרובות לשים את הצרכים האישיים שלהם בצד לטובת הקריירה שלהם או אחריות. לכן יהיה זה קריטי עבורם לקחת זמן לעצמם במהלך שבוע זה של מחשבה.
 • הגדירו את סדרי העדיפויות שלכם: בחינת סדרי העדיפויות והמטרות שלכם תאפשר לבני מזל גדי להבין טוב יותר מה באמת חשוב להם ולקבל החלטות בהתאם.
 • אל תפחדו משינוי: ילידי המזל הזה נרתעים לפעמים לצאת מאזור הנוחות שלהם, אבל השבוע הזה של הרהור יעודד אותם לשקול שינויים ולהעז לקחת כיוונים חדשים.

בקיצור, שבוע זה של הרהור יהיה הזדמנות עבור שלושת המזלות האסטרולוגיים הללו לקחת צעד אחורה ולבחון היבטים שונים של חייהם. בין אם בתחום המקצועי או האישי, הכוכבים מזמינים את מזל טלה, מאזניים וגדי לשאול את עצמם ולחפש פתרונות לשיפור מצבם ולהשגת מטרותיהם.

 

mm
פורסם על ידי Judith

רכזת מתמחה באסטרולוגיה ובפסיכולוגיה עבור אתר אינטרנט מוכר.