שבוע תחת מזל של אהבה נלהבת מ 18-22 בדצמבר עבור כמה סימנים אסטרולוגיים!

חודש דצמבר מבטיח להיות מלא רגשות עבור כמה מזלות. ואכן, התקופה שבין 18 ל -22 בדצמבר תהיה מסומנת במיוחד באווירה רומנטית ונלהבת. מה הם הסימנים האלה שיהיה שבוע תחת מזל של אהבה? בואו נגלה יחד את התקופה היפה הזו שתורמת לפגישות ולהצהרות לוהטות.

הסימנים האסטרולוגיים הנוגעים לשבוע האהבה הזה

השבוע תחת מזל תשוקה מתמקד בארבעה מזלות אסטרולוגיים: טלה, אריה, מאזניים וקשת. אנשים שנולדו תחת סימנים אלה ירגישו רצון עז לחוות רגעים אינטנסיביים ויחלקו רגעים מיוחדים עם החצי השני שלהם או מחזרים. הנה מה שמחכה לכם לפי השלט שלכם:

  • רם: האנרגיה של מאדים תביא למזל טלה להט חדש וביטחון מפתה. מפגשים בלתי צפויים עשויים להתרחש והרצונות שלך יהיו בשיאם, בין אם אתה במערכת יחסים או רווק.
  • אריה: השמש תאיר את תחומו האהובה של מזל אריה ותקנה ביטחון עצמי בלתי מתפשר. דיונים עמוקים יבנו קשר חזק עם בן הזוג שלך או אהבה חדשה.
  • מאזניים: בחיפוש אחר איזון וזמנים טובים משותפים, מאזניים יהיה פתוח במיוחד להתקדמות. מבטים ונגיעות יכולים להפוך במהירות לרגעים מלאי תשוקה.
  • קשת: אופיו האופטימי וההרפתקני ידחוף אותו לחיות חוויות אהבה בלתי נשכחות במהלך השבוע הזה. קשר חדש או חיזוק הקשר הקיים, הכל אפשרי למזל קשת!

קסם האהבה: איך לנצל אותו?

מכיוון שאתם מודעים לגל הרומנטי המתקרב הזה, זה יכול להיות מועיל לקבל כמה החלטות חשובות כדי להפיק ממנו את המרב. הנה כמה דברים שכדאי לבדוק בהתאם למצבך:

אם אתה רווק

זהו זמן אידיאלי לפגוש יותר אנשים ולבחון את כישורי הפיתוי שלך. שים את עצמך שם בחוץ על ידי הרשמה לאתר היכרויות או לצאת באופן קבוע יותר. שימו לב גם לאותות שנשלחו על ידי האנשים סביבכם: זה יכול בהחלט להוביל לסיפור אהבה בלתי נשכח!

באותו נושא :  מפגשים מזעזעים לשלושה מזלות, רגשות חזקים מובטחים

אם אתם כבר במערכת יחסים

נצלו את האווירה הלוהטת הזו כדי להצית מחדש את הלהבה ולחגוג את אהבתכם. הפתיעו את בני הזוג שלכם עם חופשת סוף שבוע מאולתרת, בשלו להם ארוחת ערב לאור נרות, או צאו למרתון סרטים רומנטי. המטרה: ליצור זיכרונות בלתי נשכחים ולחזק את השותפות שלך.

אם יש לכם מערכת יחסים "מורכבת"

שבוע זה של אהבה נלהבת יכול להיות ההזדמנות המושלמת להבהיר דברים עם אחד שאתה אוהב. היו בוטים לגבי רגשותיכם, הביעו את ציפיותיכם וגם הקשיבו למה שיש לאדם השני לומר. אם אתם מרגישים חיבור אמיתי, תקופה זו עשויה בהחלט להיות הטריגר המאפשר לכם לדמיין את העתיד יחד.

השפעת הכוכבים על רגשותינו

אין להכחיש כי הכוכבים השונים יש השפעה על האישיות שלנו ואת מצבי הרוח. כמה מזלות אסטרולוגיים אפילו מושפעים במיוחד מתנועות כוכבי לכת, למשל:

  1. נוגה: הפלנטה הזו קשורה לאהבה וליופי. לכן השפעתה תורגש במיוחד בתחום הרגשי שלנו על ידי קידום מפגשים רומנטיים ויחסים כנים בין בני זוג.
  2. מרץ: הוא אל המלחמה והתשוקה. אנשים שנולדו תחת השפעתה יכולים להפוך במהירות מפציפיסט שקט לחיה לוחמת שמוכנה לעשות הכל כדי להצליח.
  3. צדק: יופיטר, סמל למזל והתרחבות, עוזר לנו לצמוח ולממש את עצמנו כמיטב יכולתנו, כולל בתחום הסנטימנטלי.
  4. ירח: לוויין ארצי זה הוא אדון הרגשות. מחזוריה ושלביה משפיעים על מצב הרוח שלנו, לפעמים אפילו מבלי שנהיה מודעים לכך.

לסיכום

השבוע, תחת מזל תשוקה אהבה מ -18 עד 22 בדצמבר עבור כמה סימנים אסטרולוגיים, תהיה תקופה שאסור להחמיץ לחיות יחסים סנטימנטליים אינטנסיביים. בין אם מדובר במפגש חדש, אהבה קיימת או מערכת יחסים כדי להבהיר, זה הזמן המושלם לקחת את היוזמה ולהכריז על אהבתך. אל תהססו להיות נועזים ותנו לעצמכם להיסחף באווירה רומנטית זו שתורמת לסיפורי אהבה יפים!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.