שיטת המשולש לפתות, משחק מבטים שובה לב

אחרי טרנד הסנדוויץ', תכני הכושר המטורפים מתמיד, מתכונים ויראליים ותיאוריות קונספירציה אחרות, זה היה צפוי: הרשת החברתית מציעה גם טיפים לפיתוי. בעוד להיות מוערך פירושו לשים לב למה שנאמר ואיך זה נאמר, לטפל במראה של אחד, להיות ידידותי ולדעת איך להקשיב, הפסיכולוגיה גם מלמדת אותנו כי שפה לא מילולית יכולה להיות גורם חשוב מאוד. וכאן נכנסת לתמונה שיטת "המשולש" כביכול. כמובן, אל תצפו לנס: השיטה הזו היא לא נוסחת קסם לפתרון מיידי של בעיות האישיות שלכם, אבל היא יכולה לעזור לכם לייצר עניין וקרבה, במיוחד בהקשר רומנטי או לפחות לפי מה שמשפיענים בטיקטוק טוענים.

מהי שיטת המשולש?

ב- Psychology Today, הרופא, הסופר והעיתונאי ברוס י. לי מסביר מהי שיטת המשולש כביכול, וכיצד היא יכולה לעזור לך לפלרטט או לקבל תשומת לב. זה למעשה טריק פשוט למדי המאפשר לך ליצור קשר עין עם בן שיחו, באמצעות מבט משולש בין עיניו ופיו של האדם. לדברי לי, שיטה זו עובדת מכיוון שהיא מאפשרת קשר עין ובכך מחזקת את הקשר בינך לבין האדם האחר.

כיצד ליישם את שיטת המשולש?

כדי ליישם טכניקה זו, פשוט בצע כמה צעדים פשוטים:

  • התחילו בהתבוננות בעיניו של האדם האחר, לאחר מכן עברו לצלע השנייה, ויצרו צלע ראשונה של המשולש.
  • לאחר מכן, הזיזו לאט את מבטכם אל פיו של האדם, יצירת הצלע השנייה של המשולש.
  • סוף סוף הרימו את מבטכם חזרה לעין הראשונה, ובכך להשלים את המשולש.

אל תשכח כי שיטה זו צריכה לשמש ככלי משלים לנקודות חשובות אחרות לתקשורת יעילה. התייחסו לאחרים בכבוד, הימנעו מלבהות או להחזיק מבט ארוך מדי, מה שעלול ליצור אי נוחות אצל האדם האחר. בהתאם למצב, התאמת נקודת המבט שלך יכולה להיות רלוונטית גם: התבוננות בפה של מישהו יכולה להצביע על עניין רומנטי, בעוד קשר עין רגיל יהיה מתאים יותר במסגרות אחרות.

באותו נושא :  אינסטלטור חושף את הטריק שלו לשפץ את מפרקי האמבטיה שלכם בקלות רבה.

עצות לשימוש בשיטת המשולש

כדי שטכניקה זו תהיה יעילה באמת, חשוב לזכור כמה עקרונות:

  • לפעול באופן טבעי ככל האפשר היו עצמכם בראש ובראשונה, כי שום טריק או שיטה לא יעבדו אם אתם מגזימים או לא כנים.
  • לגוון את הבורסות אל תיתקע רק על משחק המראה, הקשב לבן שיחך ושמור על שיחה מעניינת.:
  • שימו לב לתגובות אם אתם מרגישים שהאדם השני מרגיש לא בנוח או מתרחק, התאימו את עצמכם ואל תתעקשו עם שיטת המשולש.:

נסה את שיטת המשולש היום!

בעוד שיטה זו בהחלט לא תחולל ניסים כדי לשנות לחלוטין את חיי האהבה שלך, זה יהיה עם זאת, יכול לתת לך יתרון נוסף כשמדובר בלכידת תשומת לב ויצירת חיבור עם מישהו שאתה אוהב. אז למה לא לנסות? נסה את שיטת המשולש בפגישות הבאות שלך ותראה את התוצאות! מי יודע, אולי זה משחק פשוט של מבטים יאפשר לך לפתות את האדם של החלומות שלך. . .

 

mm
פורסם על ידי Judith

רכזת מתמחה באסטרולוגיה ובפסיכולוגיה עבור אתר אינטרנט מוכר.