שינוי השעה ביום שבת, 28 באוקטובר 2023, שלושת המזלות האסטרולוגיים הללו הם ישנים כבדים

בליל יום שבת, 28 באוקטובר 2023המעבר לשעון חורף יתרחש., כמו בכל שנה, זה אומר שאנחנו מחזירים את השעונים שלנו שעה אחת אחורה, מה שמאפשר לנו ליהנות משעה נוספת של שינה. ההזדמנות המושלמת לנוח לילה טוב! אבל כמה מזלות מיומנים במיוחד בתרגול זה. הנה 3 המזלות האסטרולוגיים שהם ישנים כבדים אמיתיים.

שור: חובב נוחות ושינה

בין הסימנים של גלגל המזלות, הילידים של שור הם בהחלט אלה שהכי אוהבים לישון. ואכן, נשלטים על ידי כוכב הלכת נוגה, יש להם קשר מיוחד לנוחות ורווחה, והם יודעים כיצד ליהנות באופן מלא מהנאות החיים הפשוטות, כגון שנת לילה טובה.

הסתגלות לשינוי הזמן אינה בעיה עבורם

הודות לאופיים הרגוע והנאסף, בני מזל שור יכולים להסתגל בקלות לשינויים בלוחות הזמנים עקב השינוי לשעון החורף. עבורם, אין באמת דרך טובה יותר להתחיל את העונה הקרה מאשר ליהנות משעה נוספת של שינה!

צורך משמעותי בהחלמה

הצורך הזה לישון אצל ילידי מזל שור נובע גם מאופיים החרוץ והמתמיד. ואכן, אנשים אלה מוכנים להשקיע מאמץ ניכר כדי להשיג את מטרותיהם, גם אם זה אומר לדחוף את גבולותיהם. לכן זה רק טבעי שהם זקוקים למספיק שינה כדי לטעון את הסוללות שלהם.

סרטן: סימן רגיש שמעריך את מתיקות הלילות

ה סרטן גם בין המזלות האסטרולוגיים נמצאים הישנים הכבדים ביותר. בשל רגישותם הגבוהה והאמפתיה שלהם, הם מרגישים לעיתים את רגשותיהם ורגשותיהם של אחרים באופן עמוק מאוד, מה שיכול להתיש אותם נפשית.

באותו נושא :  ארבעה מזלות אלה יכולים להתאהב בכל מזל אחר! גלו אותם

שינה כמקלט

שינה חיונית לאזרחי סרטן כדי להגן על עצמם מפני העולם החיצון ולטעון את המצברים שלהם. לעתים קרובות הם מוצאים נחמה בפקעת הנעימה של מיטתם ויודעים בדיוק כיצד ליצור אווירה מרגיעה בחדר השינה שלהם.

נצלו את שינוי הזמן כדי לנהל טוב יותר את העייפות שלהם

עם המעבר לשעון החורף, לילידי סרטן יש הזדמנות להוסיף שעה לזמן השינה שלהם, מה שבדרך כלל מאפשר להם להתמודד טוב יותר עם זמנים קשים ולנהל טוב יותר את עייפותם.

מזל דגים: חולמים מחוברים חזק לשינה

לבסוף, המזלות הישנים הכבדים ביותר לא יהיו שלמים מבלי להזכיר את דגים. לחולמים מובהקים אלה יש קשר חזק לעולם השינה, ואין זה נדיר שהם מבלים שעות ארוכות בשינה או בנמנום כדי לעורר את דמיונם החי.

אופי אינטואיטיבי הדורש מנוחה

בני מזל דגים הם מאוד אינטואיטיביים ולעתים קרובות יש להם הבנה טובה של רגשות וטינה של אנשים אחרים. יש להם גם כישרון אמנותי גדול. אבל הכישרונות האלה כרוכים גם בזמנים שבהם הם עייפים נפשית. עוד סיבה ליהנות משעה נוספת בזרועותיו של מורפיאוס במהלך המעבר לשעון חורף!

צורך חיוני להתרחק מכל זה

לעתים קרובות בחיפוש אחר בריחה וחלומות בהקיץ, ילידי מזל דגים יודעים ששינה היא דרך מועדפת לשחרר את חלומותיהם ולברוח מהמציאות היומיומית. שינוי הזמן הוא אפוא מתנה משמים עבורם, שכן הוא מציע להם שעת שינה נוספת כדי להזין את חלומותיהם.

כמה טיפים שיעזרו לכם להתמודד עם שינוי הזמן בחורף

גם אם אתם לא אחד משלושת המזלות האסטרולוגיים האלה שהם ישנים כבדים, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לגשת למעבר לשעון החורף בשלווה:

  • נצלו את השעה הנוספת הזו כדי לישון שנת לילה נינוחה ולישון טוב בלילה.
  • בהדרגה להתאים את הגוף שלך לשינוי הזמן הזה, הולך לישון ולקום כמה דקות מוקדם יותר בכל יום.
  • שמרו על שגרה קבועה כדי לא לשבש את השעון הביולוגי שלכם ובכך להקל על ההסתגלות לזמן החדש הזה בטווח הארוך.
באותו נושא :  תחילת השבוע תהיה קסומה עבור גלגל המזלות הזה בחיפוש אחר אהבה!

בקצרהעם המעבר לשעון חורף ביום שבת, 28 באוקטובר 2023, אנשים מסוימים עשויים להזדקק ליותר שעות שינה מאחרים., שור, סרטן ודגים מעריכים זאת במיוחדזה זמן בשנה להטעין מצברים, אבל זה לא אומר שסימנים אחרים לא מסוגלים לנצל את הזמן הזה במלואו. הדבר החשוב ביותר הוא להקשיב לגוף שלך ולמצוא איזון בין שינה ופעילויות כדי להישאר בכושר לאורך חודשי החורף האלה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.