שלושת המזלות האלה יכולים למצוא אהבה מעבר לפינה (יום שישי, 10 בנובמבר).

אם אתה אחד האנשים שחולמים על למצוא אהבה מעבר לפינהמאמר זה הוא בשבילכם., אכן, על פי האסטרולוגיה, יש מזלות סביר יותר שיפגשו את הנפש התאומה שלהם באמצעות מפגשים מקריים, כגון יום שישי, נובמבר 10. גלה ללא דיחוי נוסף את שלושת המזלות האסטרולוגיים שסביר יותר שימצאו אהבה בקרבתם.

סימן ראשון: עקרב

לעקרב, מזל מים, יש מוניטין של אינטנסיבי ומלא תשוקה במערכות היחסים הרומנטיות שלהם. עוצמה זו יכולה לעיתים להפחיד את הסימנים האחרים, אך מי שמרשה לעצמו להתקרב מגלה רגישות ונאמנות בלתי מעורערת מאחורי הקליפה הזו. הסתיו, על האווירה המסתורית שלו והמטמורפוזה של הנופים, מתאים במיוחד למזל העמוק והמשתנה הזה.

  • המפגשים המיוחסים של עקרב עקרבים נמשכים למפגשים אינטימיים ולא צפויים.: הם מעדיפים קבוצות קטנות על פני מסיבות גדולות וישמחו לפגוש בן זוג פוטנציאלי בטיול עם חברים, בפרויקט אמנות או אפילו בטיול בודד.
  • מקומות מתאימים העקרבים ישמחו לערוך את חיפושיהם מלאי האהבה במקומות חמים ומהוססים, עם צליל רקע רגוע ומרגיע.: בתי קפה ספרותיים, אולפני אמנים, קונצרטים אקוסטיים מוערכים במיוחד על ידי שלט זה על המשמר מפגשים יפים.
  • למה דווקא יום שישי, 10 בנובמבר? 10 בנובמבר הוא תאריך מפתח עבור מזל עקרב השנה. ואכן, הצמידות של כמה כוכבי לכת בבית החמישי שלו, זו של אהבה והנאה, תציע לו הזדמנות ייחודית לחצות נתיבים עם החצי השני האידיאלי שלו מעבר לפינה.

סימן שני: שור

מזל שור, מזל אדמה, ידוע כנאמן באהבה וקשור למשפחתו ולשורשיו. יציבות זו יכולה גם להיות מתורגמת לעתודה מסוימת באינטראקציות החברתיות שלהם, אך ברגע שאמון מתבסס, מזל שור מוכיח שהוא שותף קשוב ומגן מאוד של אלה שהם אוהבים.

  1. המפגשים המיוחסים של מזל שור בני מזל שור אוהבים דייטים לא רשמיים שבהם הם באמת יכולים לקחת את הזמן לפגוש מישהו. זה יכול להיות במסיבות עם חברים משותפים, במהלך מפגשי ספורט קבוצתיים, התכנסות במשאית אוכל ליד ביתו…
  2. מקומות מתאימים שור הוא לא בהכרח מפתה גדול, אבל הוא יודע להעריך את הנאות החיים. לכן מסעדות, שווקים מקומיים ומועדוני ספורט הם מקומות מושלמים עבורו ליצור קשר ראשון עם שותפו לעתיד.
  3. למה דווקא יום שישי, 10 בנובמבר? השמש, שליט גזרת האהבה שלה, תהיה קורנת במיוחד ביום שישי, 10 בנובמבר השנה.: בנוסף, כוכב זה נמצא בהיבט מצוין עם מאדים לאורך כל היום, מה שהופך את מזל שור לחברותי יותר ופתוח למפגשים רומנטיים במרחק זריקת אבן מהבית.
באותו נושא :  3 מזלות אסטרולוגיים אלה יאירו על ידי מעשיהם החל מה-28 בספטמבר!

סימן שלישי: מזל קשת

מזל קשת, מזל אש, הוא כדור אנרגיה אמיתי שאוהב לחלוק את שמחת החיים והתשוקות שלו עם אחרים. הרפתקן בנשמתו, סימן זה מוכיח להיות בן לוויה אידיאלי עבור אלה שרוצים לצאת מאזור הנוחות שלהם לחקור אופקים לא ידועים. למזל קשת יש גם צד רומנטי שרק מחכה לפרוח דרך מפגשים רומנטיים.

  • המפגשים המיוחסים של מזל קשת מזל קשת מעריך במיוחד מפגשים ספונטניים ואותנטיים שיכולים להפוך דיון פשוט ללהבה מכל הלב.: בני מזל קשת לא מפחדים לקחת סיכונים ויהיו אמיצים לנצל את ההזדמנות כשהיא תתעורר.
  • מקומות מתאימים בני מזל קשת אוהבים אקשן וחידושים, ולכן הם מרגישים בבית במיוחד במקומות תוססים כמו פסטיבלים, ירידים, חניכות ספורט או ורניסאז'ים.: מעל לכל, הם יחפשו קשר אותנטי שמתעלה על התשוקה שלהם להרפתקאות.
  • למה דווקא יום שישי, 10 בנובמבר? ב-10 בנובמבר השנה, ונוס תעבור בבית השמיני, בית התמורות העמוקות, מה שאומר שבני מזל קשת ירגישו צורך חיוני לשרוף את אהבותיהם הקודמות כדי למצוא טוב יותר את העתיד הנכון.זה אידיאלי לחלוק את האש הפנימית שלך מעבר לפינה במידת האפשר.

לכן, נראה כי עקרבים, שור וקשת נוטים יותר לקיים מפגשים רומנטיים קרוב לבית בתחילת הסתיו הזה. לכן, שימו לב ונצלו את התקופה החיובית הזו כדי אולי סוף סוף להצטלב עם החצי השני שלכם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.