שפר את חיי סכיני הגילוח שלך בעזרת הטריקים המקוריים הבאים

במאמר זה נסקור שלוש דרכים פשוטות ויעילות להשחיז את סכיני הגילוח החד פעמיים שלכם עם פריטים שכנראה כבר יש לכם בבית. זה יאפשר לך להאריך את עמידותם ולחסוך כסף בתקציב הגילוח שלך.

השחזו את סכין הגילוח בעזרת מחט

אם סכיני הגילוח החד-פעמיים שלכם נוטים להישחק במהירות, שימו לב שאפשר לשחזר אותם עם מחט פשוטה. כל שעליכם לעשות הוא לשפשף את המחט כנגד הלהבים בלחץ מתון למשך כדקה. ניתן גם להניח את המחט על משטח שטוח, להחזיק אותה עם האצבעות ולהחליק את הלהבים לאורכה כדי לחדד אותם. שיטה זו אינה דורשת מאמץ רב ומאפשרת להשחיז את הלהבים ביעילות תוך הפיכתם לעמידים יותר.

השתמשו בג'ינס כדי להשחיז את סכיני הגילוח שלכם

  • ראשית, קנו חתיכת ג'ינס, כמו זוג מכנסי ג'ינס ישנים שאתם כבר לא משתמשים בהם.
  • לאחר מכן עטפו את הבד סביב צינור קרטון קשיח בקוטר קטן, כגון גליל מגבת נייר.
  • החזיקו את צינור הג'ינס בחוזקה ביד אחת, וביד השנייה, החליקו את סכיני הגילוח לכל אורך הבד, תמיד באותו כיוון.

מספר החזרות יהיה תלוי בבלאי של הלהבים: ככל שהם בוטים יותר, כך יהיה צורך לחדד יותר מעברים. בשיטה זו ניתן להחזיר את החדות ללהבים תוך הימנעות מהשלכה מוקדמת של סכיני הגילוח החד פעמיים.

צרו מחדד להבים ביתי משלכם עם קופסאות גפרורים

עבור אלה שרוצים להשיג תוצאות ארוכות טווח על ידי השקעת קצת יותר זמן, אפשר לעשות משלך מחדד להבים מקופסאות גפרורים פשוטות. להלן השלבים שיש לבצע:

  1. גזרו רצועת קרטון מעט רחבה יותר מסכין הגילוח שלכם ובאורך של כ-10 ס"מ.
  2. לאחר מכן גוזרים רצועות קרטון מקופסאות הגפרורים ומדביקים אותן זו לצד זו לאורך רצועת הקרטון המקורית.
  3. חזקו את כל העניין על ידי לחיצה על חתיכת קרטון נוספת על הרצועות המודבקות. ודא שהוא נצמד היטב לאלמנטים האחרים.
  4. החליקו את סכין הגילוח שלכם בין 30 ל-50 פעמים מעל מחדד להבים ביתי זה. אם סכין הגילוח שלך שחוק מאוד, ייתכן שיידרשו משיכות נוספות כדי לקבל תוצאה.
באותו נושא :  הם בלתי נסבלים, אך למעשה ניחנו באינטליגנציה עילאית

שיטה זו תדרוש קצת יותר מאמץ מאשר הקודמים, אבל זה יאפשר לךהשחזת הלהבים בצורה יעילה וחסכונית. עם זאת, הקפידו תמיד לחדד באותו כיוון ליעילות טובה יותר.

כדי לשמור על האיכות ותוחלת החיים של סכיני הגילוח החד-פעמיים שלכם, אל תהססו לנסות את הטיפים הפשוטים והמקוריים הבאים. בין אם זה עם מחט, ג'ינס או על ידי יצירת מחדד להבים תוצרת בית משלך, תופתעו לגלות כמה קל לשפר את חדות הלהבים ולהאריך את השימוש בהם. בנוסף, אתה תעשה משהו למען הסביבה על ידי הגבלת פסולת חומרית.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.