תחילת האביב מביאה התחדשות עבור 3 המזלות האסטרולוגיים הסיניים הללו מה-20 במרץ

ה תחילת האביב עולה בקנה אחד עם יום השוויון של מרץ, זמן של התחדשות וצמיחה. עבור כמה מזלות סיניים, תקופה זו מבטיחה להיות חיובית ומבטיחה במיוחד. בואו נסתכל על שלושת המזלות הסינים שעבורם העונה הזו היא שם נרדף לשינוי חיובי והגשמה.

החולדה: תחייה אנרגטית

כמזל הראשון של גלגל המזלות הסיני, החולדה נהנית מהאנרגיות החדשות של האביב ומוכנה לתת תנופה חדשה לפרויקטים שלה. החולדות יהיו יצירתיות מאוד ויוכלו לנצל את ההזדמנויות שנקרות בדרכן במהלך תקופה זו.

רעיונות ושאיפות חדשות

החולדה נוטה לצבור מתחים במהלך החורף, אך הם רואים אותם נעלמים במהירות עם הגעתן של טמפרטורות מתונות יותר. האביב הוא אפוא זמן שבו רעיונות פורחים במוחו של סימן זה. פרויקטים ותוכניות חדשות מוצבים, והחולדות ייהנו לארגן הכל.

חשיבותן של מערכות יחסים

החברותיות של העכברוש תהיה באור הזרקורים במהלך העונה הזו. יהיו הרבה מסיבות ופגישות, מה שיאפשר לחולדה להרחיב את מעגל החברים שלו ולהכיר מכרים חדשים. מערכות יחסים רומנטיות יכולות גם לבוא לידי ביטוי או לקבל תפנית חדשה בתקופה זו.

הנמר: ביטחון מחודש

עז, אמיץ ועצמאי, הנמר הוא סימן המבטא במלואו את טבעו הנועז עם בוא האביב. המכשולים בהם נתקל במהלך החורף יהיו כעת מאחוריו והוא יוכל לנצל תקופה רגועה ושלווה יותר כדי לבחון את שאיפותיו שלא נחקרו.

הגשמה אישית

עבור הנמר, הגעתו של האביב מעוררת הרהור על ההיבטים האישיים של החיים. תשאול זה יאפשר לנמר להבין טוב יותר מה הוא באמת רוצה ולשנות כמה הרגלים שכבר לא מתאימים לו. כתוצאה מכך, טייגר יחמיץ הזדמנויות רבות הקיץ.

באותו נושא :  סוף השבוע של 13 עד 14 באפריל יהיה בלתי נשכח עבור 3 סימנים אלה

אתגרים מקצועיים

הנמרים מחפשים כל הזמן דרכים להצטיין. הביטחון המוגבר שלהם באביב יאפשר להם להתמודד עם אתגרים גדולים בעבודתם. הם יוכלו לפתח מיומנויות חדשות ולקבל קידום או העלאות שכר בזכות נחישותם.

Le Coq: נשימה של אוויר צח

התרנגול, סמל לתעוזה ולחריפות, רואה תקופה של אבולוציה נפתחת בפניו מיד עם בוא האביב. התרנגולים יוכלו לנצל את העונה הזו כדי לחקור אפיקים חדשים, בין אם בחייהם האישיים או המקצועיים.

שינוי מראה

התחייה המחודשת של האביב גורמת לעתים קרובות לתרנגול לרצות לשנות את המראה שלו ולנסות בגדים או סגנונות שיער חדשים. זה לא יהיה נדיר לראות תרנגול מתמודד עם מראה נועז במהלך האביב, אשר יגביר את הביטחון שלהם ואת הביטחון.

הזדמנויות שיש לנצל

התרנגולים לא יחששו לקחת סיכונים כדי להשיג את מטרותיהם בעונת האביב. עם זאת, הם יצטרכו להיזהר לא להיות אימפולסיביים מדי ולנתח בזהירות את ההשלכות האפשריות של החלטותיהם לפני שהם קופצים קדימה לתוך פרויקטים חדשים.

כיצד להפיק את המרב מהאביב בהתאם לגלגל המזלות הסיני שלכם?

למרות שהחולדה, הנמר והתרנגול מועדפים במיוחד בתחילת האביב, לכל מזל יש את הייחודיות שלו והוא יכול לנצל את העונה הזו כדי לפרוח יותר. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להפיק את המרב מהתקופה הזו:

  • לסימנים יצירתיים: תנו לעצמכם לקבל השראה מהטבע הפורח כדי למצוא רעיונות וחידושים חדשים בעבודה או בפעילויות האישיות שלכם.
  • לסימנים חברתיים: נצלו את ימי השמש כדי להכפיל את מספר הפגישות ולחלוק רגעים של אושר עם יקיריכם.
  • לסימנים שאפתניים: נצלו תקופה זו של אנרגיה מחודשת כדי להציב מטרות מקצועיות או אישיות חדשות, ועבדו קשה כדי להשיג אותן.

לסיכום, האביב הוא עונה של התחדשות עבור מזלות סיניים רבים. זה במיוחד המקרה עבור החולדה, הנמר והתרנגול, אשר יראו את האנרגיה שלהם גדלה פי עשרה ואת הביטחון שלהם גדל במהלך החודשים מרץ, אפריל ומאי. האין להתעלות על סימנים אחרים, וכולם יכולים למצוא דרך לפרוח בזכות השינויים הקשורים לעונה זו.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.