תקופה של שינוי גדול מחכה אלה 3 מזלות אסטרולוגיים מ 7 עד 13 במרץ

עם כל שבוע חדש, תנועות הכוכבים משפיעות על חיינו, על פי עקרונות האסטרולוגיה. כמה סימנים אסטרולוגיים יחוו תקופה של שינויים גדולים מ -7 עד 13 במרץ, במיוחד ברמה היחסית והרגשית. בואו נגלה יחד במה מדובר בסימנים אלה וכיצד הם יכולים לנצל את השינויים הללו כדי לגדול ולהתפתח.

מאזניים: תשאול יחסי

עבור מאזניים, השבוע הזה מסתמן כנקודת מפנה של ממש. אכן מפגשים מסוימים עשויים לאתגר את השקפת עולמכם ואת מערכות היחסים האישיות שלכם. אתה עשוי לגלות כי כמה חברויות או קשרים משפחתיים כבר לא מתאימים, אשר יכול להוביל אותך לקבל החלטות חשובות כדי לשמור על רווחתך.

מיון מערכות היחסים שלך

אל תיבהלו משלב מעבר זה: יש צורך לאפשר לכם להתפתח לקראת חיים התואמים יותר את שאיפותיכם העמוקות ביותר. נצלו את ההזדמנות לבחון את מערכות היחסים שלכם ו קבע מי סביבך ראוי להישאר בחיים שלך. אנשים רעילים או שליליים צריכים להידחף הצידה כדי שתוכלו לצמוח ולהתקדם.

הזדמנויות יחסיות חדשות

טלטלה זו גם תיתן לך את ההזדמנות להכיר אנשים חדשים, איתם תוכל לבנות מערכות יחסים חזקות וכנה. היו פתוחים להזדמנויות שנקרות בדרככם ואל תהססו לצאת מאזור הנוחות שלכם כדי להכיר אנשים חדשים.

עקרב: בוסט של אנרגיה ומוטיבציה

עקרב הוא אחד המזלות האסטרולוגיים שיחוו תקופה של שינוי גדול במהלך השבוע הזה של 7 עד 13 במרץ. התחדשות אנרגטית זו תשפיע לטובה על חייכם המקצועיים והאישייםמעורר בכם השראה לקחת על עצמכם פרויקטים ואתגרים חדשים.,

באותו נושא :  מולד הירח ב-10 בפברואר לא יחסוך את מזלות המים הללו, על פי האסטרולוגיה

לשים את שאיפות הקריירה שלך במקום הראשון

נצלו את זריקת האנרגיה הזו כדי לתת דחיפה לקריירה שלכם. אל תהססו להציע רעיונות חדשניים לממונים עליכם או להירשם לקורס הכשרה לפיתוח כישוריכם. הכוכבים חיוביים להצלחת הפרויקטים המקצועיים שלך בתקופה זו.

דינמיות שמיטיבה עם חייך האישיים

אנרגיה חדשה זו אינה מוגבלת לעבודתכם: היא משפיעה גם על חייכם האישיים. תרצו להרחיב אופקים, לטייל ולחלוק רגעים אינטנסיביים עם יקיריכם. סמכו על הדחף הזה לעסוק בפעילויות מתגמלות ומרגשות.

מזל דגים: טרנספורמציה רגשית הקשורה למחזור הירח

לבסוף, המזל האסטרולוגי השלישי המושפע מהשינויים הגדולים הללו הוא מזל דגים. אתם רגישים במיוחד למחזורי הירח, והירח החדש ב-13 במרץ יגרום לכם להרגיש טרנספורמציה רגשית אינטנסיבית. השבוע הזה יהיה אפוא עשיר בהרהורים פנימיים ובהבנות סנטימנטליות.

הביעו את רגשותיכם ללא חשש

מערכת היחסים שלכם עם רגשותיכם תהיה במרכז תקופה זו של טרנספורמציה. אתם עשויים להרגיש צורך לבטא את רגשותיכם בצורה ברורה וישירה יותר, מה שעשוי להפתיע את הסובבים אתכם. רכשו ביטחון בעצמכם והעזו לומר את דעתכם.

האנרגיות תורמות למפגשים רומנטיים

עבור בני מזל דגים הרווקים, זה יכול להיות שבוע ההיכרויות. אנרגיות אסטרליות יעדיפו פלירטוטים ומערכות יחסים חדשות, אז אל תהססו לצאת ולקחת חלק באירועים חברתיים כדי למקסם את הסיכויים שלכם למצוא אהבה או סתם להכיר מכרים חדשים.

מאזן:

בין התאריכים 7-13 במרץ החליטו הכוכבים להשפיע על מזלות מאזניים, עקרב ודגים בצורה משמעותית. כל אחד יחווה את התמורות הללו בדרכו שלו, אך חיוני לראות את התהפוכות הללו כהזדמנות לצמוח ולפרוח ולא כמכשול בלתי עביר. בין אם מדובר ביחסים אישיים, פרויקטים מקצועיים או מסע רגשי, תקופה זו תאפשר לכם להתחיל מחדש, יציב והרמוני יותר.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.