12 טיפים מדהימים לניקוי הבית עם משחת שיניים

למשחת שיניים, אותו מוצר שוחק קלות המושלם לטיפול בשיניים שלנו, יש הרבה יותר מה להציע ממה שאתם יכולים לדמיין. זה גם מוכיח אימתני עבור משק בית יומיומי וניתן להשתמש בו בחדר האמבטיה, המטבח ואפילו בחדר הכביסה! קראו את 12 הטיפים המפתיעים הבאים לניקוי הבית עם משחת שיניים.

הסרת אבנית מברזים ואריחים

למרוח קצת משחת שיניים על ברזים ואריחים בחדר האמבטיה כדי להסיר משקעי אבנית עקשניים. להשאיר למשך 30 דקות ולאחר מכן לקרצף את כל המשטחים לטיפול בספוג שוחק מעט לח. כל שעליכם לעשות הוא להבריק את המשטחים נטולי האבנית עם מטלית מיקרופייבר לקבלת גימור מושלם.

תנו לכיריים הקרמיות שלכם להבריק

הנה טיפ נוסף לשימוש במשחת שיניים כמוצר ניקוי: מרחו מעט על הכיריים הקרמיות שלכם. מורחים את משחת השיניים באופן שווה ומניחים לה לשבת כמה רגעים, ואז משפשפים את פני השטח במטלית לחה, תוך התמקדות באזורים המלוכלכים ביותר. יש לשטוף במים נקיים ולייבש בטפיחות קלות.

תיקון שריטות על השיש

כדי להשתמש במוצר זה, פשוט להחיל קצת משחת שיניים על האזורים עם שריטות. לאחר מכן לשפשף את המשטח כדי להיות מלוטש עם מטלית רכה בתנועות סיבוביות. כאשר אתם מרוצים מהתוצאה, שטפו הכל במים נקיים וייבשו את משטח העבודה.

להחיות חרסינה מצהיבה

קחו ספוג לח ומעט משחת שיניים כדי לשפשף את האזורים המצהיבים למשך מספר דקות. לאחר שתסיימו, שטפו את חפצי החרסינה שלכם במים נקיים וייבשו אותם.

באותו נושא :  הטכניקה הבטוחה להצית מחדש את התשוקה במערכת היחסים שלכם תוך פחות משבוע

מחיקת ציורי ילדים על הקירות

אתה יכול למחוק יצירות מופת אלה עם משחת שיניים ללא הסיכון של נזק לקירות שלך. כדי לעשות זאת, להחיל קצת הדבק קסם זה על הציור ולאחר מכן לשפשף אותו עם מטלית לחה. לאחר הסרת סימני המחיקה, שטפו את האזור הנקי במטלית לחה נוספת והניחו לו להתייבש.

נקו את סוליית הברזל

כדי לנקות את המגהץ עם משחת שיניים, נתקו אותו ותנו לו להתקרר לפני מריחת משחה על הסוליה שלו עם מטלית לחה. שפשפו במרץ את כל הסוליה במטלית לחה וסיימו את המשימה על ידי הסרת כל שאריות משחת השיניים.

בהתאם לסוג המתכת שברצונך לנקות, אתה יכול לעשות זאת עם משחת שיניים. כל שעליכם לעשות הוא לשפשף את החפצים עם מטלית ספוגה במים ומשחת שיניים לפני שטיפה וייבוש.

הסירו סימנים מכוערים על ידי קרצוף כל חלל עם מברשת שיניים לחה ומשחת שיניים. אל תהססו להתעקש, כי לפעמים צריך סבלנות כדי להגיע לתוצאה מושלמת.

שמירה על דיס האריח

במקרה זה, לכסות את המפרקים עם שכבה עבה של משחת שיניים ולהשאיר על כמה שעות לפני שטיפה.

כדי לנקות את נעלי הספורט שלכם ולהחזיר את הלובן שלהן, פשוט שפשפו אותן עם מברשת שיניים לחה ומשחת שיניים.

הימנעו מלעיסת מסטיקים הדבוקים לטקסטיל

אתה יכול לגרום למסטיק להיעלם באמצעות משחת שיניים. כדי לעשות זאת, מורחים כמות נדיבה של משחה על האזור לניקוי ולהשאיר למשך כמה שעות לפני שטיפה במים נקיים.

יש לחזור על השימוש מיד עד להמסה מלאה.

הסרת כתמי שפתון מבגדים

ראשית, להסיר את עודף שפתון עם חתיכת מגבות נייר. לאחר מכן, מרחו כמות טובה של משחת שיניים על האזור המוכתם והשאירו אותה למשך מספר שעות לפני השטיפה במים נקיים.

באותו נושא :  הכינו מטהרי אוויר טבעיים משלכם, 12 מתכונים מקוריים

במידת הצורך, כסו מחצית מתפוח האדמה במשחת שיניים והשתמשו בה כדי לשפשף את הבד עד שהלכלוך מומס לחלוטין.

סיימו את המשימה על ידי שטיפת הבד במים נקיים לפני הכנסתו לתוף מכונת הכביסה.

בקיצור

  • הסירו אבנית מהברזים והאריחים.
  • תנו לכיריים הקרמיות שלכם להבריק.
  • תיקון שריטות על משטחי עבודה.
  • להחיות חרסינה מצהיבה.
  • מחקו ציורי ילדים על הקירות.
  • נקו את סוליית הברזל.
  • שמור על חפצי מתכת מבריקים.
  • נקו את הדיסטים של האריחים.
  • הרימו את נעלי הספורט שלכם.
  • יש להסיר עקבות של שפתון מהבגדים.

אל תהססו לנסות את הטריקים המדהימים והמקוריים האלה כדי לנקות את הבית שלכם עם משחת שיניים, אתם עשויים להיות מופתעים עד כמה הם יעילים!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.