2 אירועי מפתח יקבעו את השבוע עבור 3 מזלות יסוד המים הללו

למעמקי יסוד המים צפויות לנו כמה הפתעות השבוע! עבור סרטןה עקרב ו דגיםשני אירועים אסטרולוגיים עיקריים יכולים בהחלט להגדיר מחדש את חיי היומיום שלהם., יחד, בואו נחקור את ההשפעות הקוסמיות האלה ואת ההשפעה הפוטנציאלית שלהן.

האירוע המכונן הראשון של השבוע

בעוצמתם של שמי הלילה, התופעה הראשונה שמכריזה לחברינו על יסוד המים היא יחד ביצועים פלנטריים. המפגש השמימי הזה בין נוגהכוכב האהבה, וכן נפטוןאמן החלומות והאינטואיציה, מבטיח לשחרר גל של רגישות והשראה., בואו נדמיין את ההשפעה הזו כמנגינה מתוקה המעודדת את בני מזל סרטן, עקרב ודגים להיפתח לאחרים עם עוד יותר אמפתיה ורוך.

החיבור פורח לתוך הספירות הרגשיות שלהם, וגורם להם להקשיב לליבם ולהתחבר לאני העמוק שלהם. לאמנים שביניהם, צפו לשפע יצירתי! יחסים אישיים יכולים גם להפיק תועלת מאנרגיה עדינה זו, המאפשרת תקשורת עם עדינות והבנה.

אירוע המפתח השני של השבוע

האירוע השני לציון לוח השנה של מזלות המים הוא המעבר של ירח ב דגים. היערכות הירח מדגישה תקופה של התבוננות פנימית, אינטואיציה מוגברת ופגיעות רגשית מסוימת. זוהי הזמנה לצלול למעמקי הנפש בחיפוש אחר מזלות סרטן, עקרב ודגים, המציעה להם הזדמנות להתחבר מחדש עם עצמם ולהקשיב לרגשותיהם העדינים ביותר. הם עשויים לגלות היבטים חדשים באישיותם, או להידחף לשחרר רגשות ישנים שאינם משרתים אותם עוד. ההשפעה של אירוע ירחי זה עשויה גם להניע זהירות באינטראקציות חברתיות, שכן הרגישות נמצאת בשיא של כל הזמנים ואי הבנות יכולות להתעורר. עם זאת, זהו זמן נהדר לריפוי רגשי ורוחני, זמן להיות עדינים עם עצמכם ועם אחרים.

באותו נושא :  עבור סימן אסטרולוגי זה, אירוע משמעותי נראה באופק

ההשפעה על סימן הסרטן

מזל סרטן, הנשלט על ידי הירח, יכול היה להרגיש את ההשפעות הללו בעוצמה רבה במיוחד. הצמידות ונוס-נפטון יכולה להביא לו בהירות רגשית, ולעזור לו לפזר את ערפילי חוסר הוודאות במערכות היחסים הרגשיות שלו. אם בני מזל סרטן מרשים לעצמם לסמוך על האינטואיציות שלהם, הם עשויים לגלות נתיבים שלא נחקרו להרמוניה עם יקיריהם. במהלך מעבר הירח במזל דגים, בני מזל סרטן צריכים לשים לב לצורך שלהם בפקעת. לא יהיה זה מפתיע לראות אותם מטעינים מצברים בשלווה של בתיהם, או מחפשים נחמה ממשפחותיהם. זה זמן טוב להקשיב לצרכים הפנימיים שלהם ולחזק את הביטחון הרגשי שלהם.

ההשפעה על מזל עקרב

מזל עקרב, מזל מים הידוע בעוצמתו, יכול להשתמש באנרגיה של אירועים אלה כדי להעמיק את הקשרים ביניהם ולחשוף את עצמם באותנטיות. תחת השפעתם של ונוס ונפטון, עקרב עשוי לחוות צמא לקשרים עמוקים, לחפש נשמות שמהדהדות עם שלהם. זוהי הזדמנות מצוינת לחזק קשרים רגשיים ולהקיף את עצמך באנשים שמעריכים את טבעה המורכב והנלהב.

עם הירח במזל דגים, בני מזל עקרב מוזמנים לנטוש את השריון שלהם באופן זמני, ולאפשר לעצמם להרגיש באופן מלא ללא פחד. זה יכול להיות טרנספורמטיבי, אולי אפילו מרפא, אם עקרב מוכן לתת לרגשות שלהם לזרום כמו נהר לים של הבנה.

ההשפעה על מזל דגים

בני מזל דגים, מאסטרים באמנות הריחוף בזרמים רגשיים, ימצאו את השבוע הזה פיוטי במיוחד. הצמידות ונוס-נפטון מספקת זמן אידילי לחולמי המזלות הללו, ומעצימה את טבעם הרומנטי ואת רצונם לברוח לעולמות דמיוניים.

ייתכן שבני מזל דגים מרגישים מחוברים יותר לאינטואיציה שלהם, מה שמעניק להם את היכולת לשחות בקלות דרך הזרמים המורכבים של הלב האנושי. כאשר הירח עובר דרך המזל שלהם, בני מזל דגים עשויים להרגיש פרץ של אמפתיה והבנה כלפי עצמם וכלפי אחרים. זה זמן טוב לאמץ את הזהות שלהםולחלוק את היופי הזה עם העולם בדרך יצירתית ומרפאת.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.