2 המזלות האלה שונאים את חג המולד בלי לדעת את זה! 3 דברים שלא מטעים

האם אתה אוהב את חג המולד ואת כל החגיגות המקיפות אותו? כמובן, מי לא אוהב את האווירה החמה והחגיגית הזו! עם זאת, עבור חלקם, מקורי של גלגל המזלות, תקופה זו יכולה להיות מסובכת יותר ממה שנדמה. בדוק את אלה שני מזלות ששונאים שלא ביודעין את חג המולד ואת הסיבות לסלידתם הנסתרת מחגיגות אלה.

מזל גדי: מזל ארצי שאכפת לו מהאחריות שלו

הילידים של גדימזלות כדור הארץ, ידועים ברצינותם ובתחושת האחריות שלהם., קשה להם לנתק את עצמם מהדאגות היומיומיות שלהם כדי ליהנות באופן מלא מרגעי הנאה כמו חג המולד.

דאגו להוצאות ומתנות

ראשית, בני מזל גדי נוטים לדאוג מאוד למצבם הכלכלי ולנהל את התקציב שלהם בקפדנות. תקופת חג המולד כרוכה לעתים קרובות בהוצאות משמעותיות ויכולה ליצור מתח עבור ילידים אלה החוששים כי הם לא יוכלו לספק את עצמם או את משפחתם במקרה של אירועים בלתי צפויים.

בנוסף, בחירת המתנה המושלמת עבור כל אחד מבני המשפחה מפעילה לחץ נוסף על מזל גדי להראות חיבה מבלי לסכן את כספיהם.

חובות חברתיות ומשפחתיות מכבידות

לאחר מכן, חשוב לזכור כי מזל גדי מייחס חשיבות רבה למשפחתם וליקיריהם. לכן הם מודאגים מאוד מהמפגשים והרגעים המשותפים בתקופה זו, אך יכולים להיות מופרעים גם על ידי מתחים משפחתיים ודיונים ארוכים סביב ארוחת חג המולד.

כמה ילידי מזל גדי עשויים אפילו להרגיש מוצפים או נאלצים להשתתף באירועים חגיגיים כאשר הם מעדיפים להישאר בשקט בבית. צורה זו של לחץ חברתי הופכת את עונת חג המולד להרבה פחות מהנה עבורם.

באותו נושא :  סימנים אסטרולוגיים שבריריים מבחינה רגשית: האם אתה מודאג?

מזל דלי: סימן עצמאי ונון-קונפורמיסטי

מרדני בלבו, דלי הוא גלגל המזלות שאוהב לעשות דברים בדרך שלהם ולא לעקוב אחר מוסכמות חברתיות. מצד שני, חג המולד הוא מסורת כי הוא מושרש עמוק בתרבות שלנו ולכן יכול להציב כמה בעיות עבור הילידים של סימן זה אשר מחפשים את החופש שלהם ואת האוטונומיה מעל לכל.

משקלן של מסורות ומוסכמות חברתיות

בני מזל דלי נאבקים עם הקלישאות והמוסכמות שבדרך כלל אופפות את עונת חג המולד. התאורים, המתנות, השירים… נראה שכל האלמנטים האלה הוקפאו בזמן ושוכפלו באופן זהה מדי שנה, מה שיכול לעצבן אותם עמוקות.

הם עשויים להרגיש חנוקים על ידי מסורות אלה ויש להם את הרושם שהם משתתפים שלא מרצונם באירוע שאינו בהכרח תואם אותם. הם נוטים יותר לחפש רגעים של חילופי דברים אותנטיים וכנים, רחוקים מקלישאות חגיגיות וצרכנות מוגזמת.

הצורך בחופש ובמרחב אישי

לבסוף, מזל דלי הוא מזל שצריך מרחב לנשום ולפרוח. מפגשים משפחתיים בתקופה זו יכולים אפוא להיות שם נרדף לכליאה או תסכול, במיוחד אם הם מרובים ונכפים.

ילידי מזל דלי עשויים להרגיש "חטופים" על ידי ביטויים רגשיים ומשפחתיים, בעוד שהם פשוט שואפים לשמור על עצמאות מסוימת ולקחת זמן לעצמם, ללא אילוצים חברתיים או מחויבויות. הצורך הזה בבדידות ובאוטונומיה יכול להפוך את עונת חג המולד למעיקה במיוחד עבורם.

שלושה דברים המאשרים את סלידתם הנסתרת מחג המולד

  • חשש מהוצאות: בין אם מדובר במזל גדי בעל המודעות הכלכלית או במזל דלי, הפחד לראות את התקציב שלהם נמס כמו שלג בשמש בעונת חג המולד יכול להפיג את ההתלהבות שלהם.
  • כובד האחריות: מניהול בחירת המתנות, ארגון ארוחות חגיגיות ושמירה על שלום בתוך משפחותיהם, ילידי מזל גדי ודלי יכולים לחוות מתח רב בתקופה זו.
  • תחושת המחנק: לבסוף, חג המולד מייצג לעתים קרובות זמן שבו האילוצים החברתיים והמשפחתיים נמצאים בשיאם, מה שיכול ליצור אי נוחות בשני המזלות הללו שמחפשים בראש ובראשונה שלווה ועצמאות.אונומי.
באותו נושא :  סוף שבוע קשה לפנינו (27-28 בינואר) לשני מזלות, על פי הכוכבים

לסיכום, אם אתם ילידי מזל גדי או דלי, יכול להיות שלמרות ההופעות החגיגיות, חג המולד הוא לא בהכרח זמן של חגיגה עבורכם. באמצעות ניתוח זה, שפכנו אור על כמה מהסיבות לכך ששני השלטים הללו שונאים את חג המולד מבלי אפילו להבין זאת.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.