2 המזלות האסטרולוגיים הכי מצחיקים של גלגל המזלות! האם אתה אחד מהם?

על פי מאמיני האסטרולוגיה, לכל גלגל המזלות יש תכונות ומאפיינים ספציפיים המגדירים את אישיותו. בין דמויות אלה, חוש ההומור הוא זה שמבדיל לעתים קרובות אדם אחד מאחרים. צחוק על עצמנו ועל המצבים שאנו חיים הופך את חיי היומיום שלנו לקלים יותר וגורם לנו להיראות מושכים יותר בעיני אחרים. במאמר זה, אנו חושפים שני המזלות האסטרולוגיים עם חוש הומור שאין שני לואלה שיש להם את המתנה הזו להפוך כל אווירה שמחה ונינוחה.,

מזל תאומים: המוח החד והמקסים

מזל תאומים, שנולד בין ה-21 במאי ל-20 ביוני, הוא מזל אוויר הנשלט על ידי כוכב חמה, הקשור קשר הדוק לתקשורת, אינטליגנציה ותנועה.. אנשים שנולדו תחת מזל זה ניחנים אפוא במוח מהיר וביכולת מולדת לתפוס במהירות מצבים – וכמובן, את הפוטנציאל הקומי שלהם.

אמנות המשחק במילים

מה שמייחד את מזל תאומים מבחינת הומור הוא כישרון לתמרן מילים וליצור משחקי מילים שנונים אך עדינים שגורמים לסובבים אותו לחייך. לשלט הזה יש תשוקה לשפה שהוא יודע לנצל לטובתו כדי להצחיק את חבריו ולהרגיע את האווירה, גם במצבים המתוחים ביותר.

מסרקזם לחיקויים

בנוסף, ג'מיניס טובים בסרקזם חריף שמצביע על צביעות ושקר של אחרים. הם יכולים גם לצאת למפגשי חיקוי מצחיקים ב לכידת נימוסים וקולות בצורה מושלמת של ידוענים או הפמליה שלהם. לסיכום, להיות חברים של מזל תאומים יבטיח מנה קבועה של הומור טוב ואת ההבטחה כי אתה לעולם לא תהיה משועמם בחברתו.

באותו נושא :  4 סימנים אסטרולוגיים בסערה באוקטובר.

מזל קשת: ההרפתקן העליז

אנשים שנולדו בין ה-22 בנובמבר ל-21 בדצמבר עם מזל קשת כמזל אסטרולוגי ידועים באישיותם האנרגטית, ההרפתקנית, האופטימית והחברותית. אצלם, חוש ההומור הוא בלתי נמנע ונוכח מאוד בזכות אופיו הצוהל של מזל קשת.

לעג עצמי כסימן מסחרי

למזל קשת יש יכולת מולדת לצחוק על עצמו ועל הרפתקאותיו הכושלותמה שמזכיר לנו את החשיבות של לקיחת חיינו בקלילות וללא יותר מדי רצינות., תכונה זו של ביטול עצמי יכולה לנטרל את אלה שיבקשו לתקוף אותה בביקורת, מכיוון שמזל קשת מגיב אליה בצחוק ובבדיחה טובה כדי להרגיע את האווירה.

הומור מדבק

הבדיחות המהירות שלהם הן לעתים קרובות ספונטניות ו לביים סיטואציות אבסורדיות אך מצחיקות או לשחק על סטריאוטיפים והופעות שטחיות של החברה המודרנית שלנו. ההתלהבות שלהם מדבקת, ומצב הרוח הטוב שלהם מאפשר לסובבים אותם לשחרר וליהנות מהרגע הנוכחי.

מועדף על ידי חוש ההומור שלהם

אין להכחיש כי בעל חוש הומור מפותח יכול להיות נכס עצום בחיים.הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית., אנשים שנולדו תחת המזלות של תאומים וקשת הם בין אותם ברי מזל אשר טובים באופן טבעי לגרום לבני שיחם לחייך ולצחוק.

מתח וקדרות נעלמו בזכות הומור

במקום שבו מתח, דאגה או מתח שולטים, ההומור של תאומים וקשת מביא קלילות, שמחה ונחמה: יש להם את זה היכולת לנטרל סיטואציה מביכה באמצעות בדיחה שהוצבה במיומנות, לעודד את כולם להירגע ולעבור מעבר לחילוקי דעות.

ידידות מחוזקת

אמנם אתה אף פעם לא צריך לשחק עם מילים או הומור לבד כדי לשמור על מערכת יחסים, בעל חוש הומור שאין שני לו כמו שני סימנים אלה יכול מאוד להועיל לאיכות וכוח של חברויות שאנו בונים לאורך חיינו.

באותו נושא :  חדשות טובות מחכות ל-2 המזלות האלה בשבת הקרובה! מה זה?

הצלחה מקצועית באמצעות הומור

בנוסף בעולם העבודה, לדעת איך להשתמש בהומור יכול לתרום להצלחה של חברה עמיתים המסוגלים להרגיע את האווירה, לעודד אנשים לחוצים ולהנחיל תרבות ואווירה חיובית במקום עבודתם מוערכים בדרך כלל.:

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.