2 המזלות האסטרולוגיים המפתים ביותר.

בעולם של סימני גלגל המזלותלחלקם יש מוניטין של קוסמים מלידה., המגנטיות הטבעית שלהם והקלות היחסית שלהם הופכים אותם לאישיות נערצת ונחשקת כאחד. גלו ללא דיחוי נוסף מהם שני המזלות האסטרולוגיים הללו המחזיקים בכוח לכשף אתכם ומדוע.

טלה: קסם נועז בשירות כיבוש האהבה

המזל הראשון של גלגל המזלות, מזל טלה ידוע במזגו החזק וברצונו המדבק.

ההשפעה הבלתי מעורערת של מאדים, כוכב הלכת הראשי של מזל טלה

השפעתו של מאדים מעניקה לסימן זה את כל מה שמושך ביותר באנרגיית מאדים: כריזמה, תשוקה, אומץ ונחישות. תכונות אלה יוצרות שילוב מנצח כדי לפתות את אלה שהם חומדים.

אישיות שהיא גם לוהטת וגם נדיבה

טלה נבדל בהתלהבותו המחשמלת, השנינות המהירה והלהט התקשורתי שלו. אנשים עם סימן השמש הזה מציגים לעתים קרובות חיוך גדול ואנרגיה חיובית מושכת מאוד. במצבים חברתיים, הם יכולים להפוך במהירות למנהיגי קבוצה על ידי הדינמיות שלהם בלבד ודרכם לשבות את תשומת הלב של הקהל.

טעם לאתגר וחידוש

לילידים אלה בפרט יש משיכה שאי אפשר לעמוד בפניה לאתגרי אהבהשלעתים קרובות הם לא יכולים שלא להרים., כך מתגלה הקסם הנועז שלהם: אין דבר שיכול להחזיק את מזל טלה במתח כמו אדם חדש לכבוש, גביע אמיתי לאגו שלו. בני שיח בדרך כלל שבויים על ידי bagou שלהם, הדרך המקורית שלהם להחליף עם אחרים ואת היכולת שלהם לקחת את ההובלה מבלי לחכות להתפתות ללא קשר למצב.

באותו נושא :  לא יחסרו הפתעות ל-3 מזלות בין התאריכים 2-8 באוקטובר 2023.

שור: חושניות מעודנת כנשק הפיתוי האולטימטיבי

מזל שני בגלגל המזלות, מזל שור נתפס לעיתים קרובות כיצור שקט ועדין, מעט רכושני.

ההשפעה המיטיבה של ונוס, כוכב האהבה וההנאה

נשלט על ידי אלת האהבה, שור שואב מהשפעה זו חושניות מעודנת ואהבה להנאות הקיום המעודנות, אלמנטים מרכזיים באישיותו שלעתים קרובות מפצחים את מי שחוצים את דרכו.

המזג מגביר את כישורי הפיתוי פי עשרה

בני מזל שור יודעים היטב כיצד להשתמש בעדינות בחוש ההבחנה שלהם כדי לפתות. היכולת למצוא את הדרך הישירה לליבו של האדם האהוב מבלי ללכת לאיבוד במצוקת אהבה, היכולת הזו לראות בבירור בעצמם כמו באחרים עושה את כל הקסם של מזל שור.

העדינות האולטימטיבית להתנגד ולכבוש

אבל המקום שבו מכונת מלחמת השוורים מגיעה לשיאה הוא שהיא מתמודדת עם השפעה נוגית שמעניקה להם מזג צייתני ועדין, לעתים קרובות ממריץ לאחר התקפות של מזל טלה. כתוצאה מכך, הקסם הבלתי נשלט של מזל שור מושך על ידי הפסיביות המגנטית שלו. הוא מרשה לעצמו להיות נחשק, מבין אינסטינקטיבית איך להחמיא על ידי תשומת לב עדינה ומלטפת, מוכן לאהוב ולמלא את מי שחוצה את דרכו בצורה מרגיעה מאוד הוא מצדיע.

סימביוזה מלהיבה בין שני היבטים שונים אלה של פיתוי

בעוד האנרגיה של מזל טלה זוכה לפיתוי הודות ליכולת היחסיים הנועזת שלו, זו של מזל שור זורחת על ידי רכות המישוש והאמפתיה שלו.

כוחות מנוגדים יכולים להוביל להצלחת האלכימיה של הפיתוי

באופן מעניין, קיימת אלכימיה דינמית ייחודית כאשר שני המזלות הללו נפגשים. חוסר הסבלנות המוגבר של בני מזל טלה כלפי המתינות המתפנקת של מזל שור יכול לגרום למערכות יחסים מרגשות ומתגמלות שיכולות להתברר כסיבה מאחורי כוחם המכשף.

באותו נושא :  המזלות האסטרולוגיים מוכנים למצוא אהבה ביום שבת הקרוב, 23 בספטמבר

לסיכום, שני המזלות האסטרולוגיים הללו טומנים בחובם קסם שאי אפשר לעמוד בפניו שיכול לפתות ולהקסים את מי שהם פוגשים. בין אם מישהו עשוי להעריך תענוגות נלהבים שאינם יודעים שובע, לסימנים אלה יש את המתנה לכשף ולהפוך את זה לבלתי אפשרי להתנגד לחברתם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.