2 המזלות האסטרולוגיים הנלהבים ביותר באהבה, על פי האסטרולוגיה.

אסטרולוגיה תמיד הייתה בשימוש ברחבי העולם להבין טוב יותר את טבע האדם ולספק תשובות לשאלות המשפיעות על היבטים שונים של חיי היומיום שלנו. בגלל זה, אין פלא שאנשים רבים פונים לחוכמת הכוכבים כדי לנתח את התאמת האהבה שלהם. אכן חלק מהמזלות ידועים כמלאי תשוקה יותר מאחרים מאוהביםובכך לתרום ליצירת זוגות אינטנסיביים ושובי לב במיוחד.,

בשיא התשוקה: עקרב וטלה

על פי אסטרולוגים ומומחים למערכות יחסים, שני המזלות האסטרולוגיים שיוצאים בראש בתחום האהבה הלוהטת הם ללא ספק עקרב ו רם. מדוע שני המזלות הללו שואבים עוצמה רגשית ורומנטית כזו? התשובה טמונה במאפייניו של כל סימן וכיצד הם משפיעים על התנהגותם הרומנטית. עכשיו בואו נסתכל על שני המזלות האלה עם אישים נלהבים כמו שהם מסקרנים.

עקרב: מזל מים בוער מתשוקה

ידוע כאחד המזלות המסתוריים והמפתים ביותר של גלגל המזלות, עקרב נחשב לעתים קרובות לסמל של תשוקה אהובה. ישנן מספר סיבות לנטייה זו לחוות סיפורי אהבה אינטנסיביים ושובי לב:

עומק רגשי

העקרבים ניחנים בעושר רגשי יוצא דופן המקנה להם רגישות רבה וקסם שאין להכחישו. עומק זה מאפשר להם להתעמק בנבכי הלב האנושי ובכך להתמסר באופן מלא למערכות היחסים הרומנטיות שלהם.

מסירות ונאמנות

כאשר בני מזל עקרב מנהלים מערכת יחסים, הם עושים זאת בגוף ובנפש, ללא מעצורים. נאמנותו בלתי מעורערת וכשהוא אוהב, זה בעוצמה שקוראת תיגר על הזמן והמכשולים. הוא לא מהסס לתת את כל מה שיש לו כדי להגן ולתמוך באהובתו.

באותו נושא :  3 המזלות הללו יתחילו את הפרק המאושר ביותר בחייהם החל מדצמבר

מגנטיות ועוצמה

באהבה, בני מזל עקרב מבטאים את מלוא תשוקתם באמצעות נוכחות מגנטית המכשפת את המזלות האסטרולוגיים האחרים. שום דבר לא יכול להתחרות בעוצמה שעקרב מקרין כשהוא משתף את רגשותיו.

טלה: מזל אש לוהט באהבה

טלה הוא גם פזיז וגם כובש, והוא גם נלהב במיוחד בכל הנוגע לפיתוי ומערכות יחסים רומנטיות. מספר מאפיינים מצדיקים נטייה זו לסיפורי אהבה נלהבים:

ספונטניות ותעוזה

בני מזל טלה לא חוששים להשליך את עצמם לרומן שמרגש אותם. מונחה על ידי האינסטינקטים שלו, הוא מעז לקחת סיכונים כדי לחיות את רגשותיו במלואם ולעקוב אחר רעיונותיו.

רקע רומנטי

למרות נטייתם למהר קדימה, למזל טלה יש גם לב שדופק על רעיון האהבה האידיאלית. רחוק מלהיות מונחה רק על ידי האגו שלו, מזל אסטרולוגי זה הוא גם בחיפוש אחר איחוד עמוק ופיוז'ן שבו תשוקה תהיה צו השעה.

לוחמנות ונחישות

האלמנט האחרון שמסביר את הלהט של מזל טלה המאוהב הוא הלוחמנות האגדית שלו. כאשר הוא אוהב, סימן זה אינו מרשה לעצמו להתייאש ויעשה הכל כדי לזכות בטובתו של האדם שגורם לליבו להחסיר פעימה.

תשוקה מוכפלת פי עשרה כשהם ביחד

כאשר שני סימנים אלה עם אישיות אינטנסיבית מובאים יחד בזוג, ברית זו יכולה להצמיח יחסים באיכות גבוהה. תשוקה מכלה ובלתי נשכחת. עם זאת, חשוב לציין כי הכוח הבלתי נשלט הזה ביניהם יכול להיות חרב פיפיות. אם הכוח הרגשי הזה מתועל באופן חיובי, זה יכול להוביל לסיפור אהבה מחוץ לעולם הזה. עם זאת, אם אנרגיה זו אינה נשלטת כראוי, זה יכול גם להוביל סערות ועימותים בלתי נשכחים בתוך מערכת היחסים שלהם. לכן על שני המזלות האסטרולוגיים הללו לנהל היטב את הלהט שלהם כדי לחיות את אהבתם בשלווה.

באותו נושא :  במהלך השבוע של 6-10 בנובמבר, 4 המזלות הללו יחוו תהפוכות רגשיות, על פי האסטרולוגיה.

בקיצור…

עקרב וטלה נמצאים בראש הרשימה בכל הנוגע לעורר את המזלות הנלהבים ביותר באהבה. מונעים על ידי אישיותם יוצאת הדופן ורצונם העמוק לחיות מערכות יחסים אינטנסיביות, שני המזלות הללו עוזרים לבנות זוגות שלא משאירים אף אחד אדיש. כלהאתגר עבורם הוא להצליח לתעל את התשוקה הלוהטת הזו בצורה מאוזנת כך שסיפור האהבה שלהם יוכתר בהצלחה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.