2 המזלות הללו היו ברי מזל בשנת 2023 אך יהיו חסרי מזל בשנת 2024

ביקום העצום של האסטרולוגיה, מקובל לחוות תקופות של מזל טוב ורע, המושפעות מתנועות כוכבי לכת. למרות שאנו שואפים להפיק את המיטב מכל מצב, שנים מסוימות מתגלות כקשות משמעותית יותר מאחרות עבור חלק מהמזלות. בשנת 2023, שני סימנים נהנו מנסיבות חיוביות, אך למרבה הצער, נראה כי הווריד שלהם הולך ואוזל בשנת 2024.

סימני המזל של 2023

שנת 2023 הייתה תקופה נוחה במיוחד עבור סרטן וסימן המים המשויך, דגים. הכוכבים היו ערוכים לשני המזלות הללו, וסיפקו להם הזדמנויות יוצאות דופן בתחומים שונים של חייהם. בואו נחקור את הסיבות להצלחה שלהם בשנת 2023 בפירוט רב יותר:

סרטן: להיות במקום הנכון בזמן הנכון

בשנת 2023, ילידי סרטן נהנו מחיבור מועיל במיוחד בין כמה כוכבי לכת מרכזיים בשמיים האסטרולוגיים שלהם. לא מעט בזכות נוכחותו של יופיטר, כוכב ההתרחבות והצמיחה, שסלל את הדרך לצורות שונות של הצלחה עבור מזל רגיש וחומל זה.

כך הסרטן הצליח לפרוח גם באהבה וגם בעסקים, עם הזדמנויות לפגוש אנשים ולעשות פרויקטים מרגשים. הכוכבים גם העדיפו שיפור ביחסי המשפחה והידידות עבור מזל המים הזה, שקשור מאוד לסובבים אותו.

מזל דגים: הפלגה בים רגוע

בדומה למזל סרטן, גם ילידי מזל דגים נהנו מ-2023 חיובית ומספקת. מזלם הטוב נובע במידה רבה מנוכחותו של נפטון, כוכב הלכת השליט שלהם, בגזרה מרכזית במפת הלידה שלהם.

היערכות חיובית זו אפשרה למזל דגים הפלגה שלווה במים סוערים של חיי היומיום, מציאת הרמוניה ואושר בתחומי העבודה, האהבה והידידות. בנוסף, הילידים של סימן זה הצליחו לפתח את האינטואיציה שלהם כבר חזק מאוד להכיר את עצמם טוב יותר, ובכך לאפשר צמיחה אישית משמעותית.

באותו נושא :  מהו קו הלב שלך על היד שלך? הנה מה שזה אומר על האישיות שלך

אבל הגלגל מסתובב: מזל רע הוכרז ב-2024

למרבה הצער, כמו בכל דבר, מזל טוב לא נמשך לנצח. הנוזלים השמימיים ותנועות כוכבי הלכת מעצבים ללא הרף את חיינו על ידי יצירת תנודות בנסיבות. בשנת 2024, נראה כי מזל סרטן ומזל דגים עומדים בפני כמה מכשולים בדרך להצלחה. בואו נסתכל על האתגרים העומדים בפני שני המזלות הללו:

סרטן: שנה של חקירה

שנת 2024 מסתמנת כשנת קצת יותר מסובכת עבור בני מזל סרטן, בעיקר בשל סדרה של ריבועים אסטרולוגיים שנוצרו על ידי מספר כוכבי לכת בשמיים שלהם. היבטים מתוחים אלה מבשרים מתחים ועימותים הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית.

  1. יחסי אנוש: ילידי סרטן יצטרכו להתמודד עם אי הבנות וקונפליקטים עם יקיריהם, מה שיחייב אותם לקחת צעד אחורה ולחשוב מחדש על מערכות יחסים מסוימות.
  2. חיים מקצועיים: עידן ההצלחה המיידית הולך ודועך ומפנה את מקומו למכשולים ואתגרים שיבחנו את ההתמדה והסבלנות של מי שנולד תחת המזל הזה.
  3. בריאות: ללחץ הנגרם על ידי מתחים אלה יכולות להיות גם השלכות על בריאותם של חולי סרטן, ובכך לקרוא לאימוץ הרגלי חיים טובים יותר כדי לעבור את התקופה הקשה הזו.

מזל דגים: בין אשליות להתפכחות

עבור אלה שנולדו תחת מזל דגים, שנת 2024 צופה גם כמה מלכודות. כוכב הלכת השליט שלהם, נפטון, משנה מזלות ואז מעורב בהיבטים אסטרולוגיים פחות טובים. תצורה שמימית חדשה זו עשויה להוביל ל אשליות ובלבול בתחומים הבאים:

    • עבודה: בני מזל דגים יתמודדו עם ספקות ואי ודאויות לגבי הקריירה שלהם, מה שעלול להוביל אותם לקבל החלטות חפוזות או פזיזות.

ידידות: יכול להיות שכמה חברים אינם כנים כפי שהם טוענים, ובכך גורמים אכזבה לילידי השלט האידיאליסטי והטהור הזה לעתים קרובות.

  • חיים סנטימנטליים: מזל דגים devילמדו להבחין בין אשליה למציאות בחיי האהבה שלהם, כדי להימנע מלשלם את המחיר של בני זוג חסרי מצפון או לא יציבים.
באותו נושא :  סוף שבוע, אהבה ותשוקה מחכים לכם לארבעת המזלות האלה!

בסך הכל, למרות ששני הסימנים הללו נהנו מאוד בשנת 2023, הם יתמודדו עם כמה אתגרים במהלך 2024. עם זאת, בואו נזכור שניסויים יכולים גם לעזור לנו לצמוח ולהתקדם. לכן חיוני להישאר מלאי תקווה ולא להיכנע לזמנים רעים, כי אחרי הכל, אפילו הכוכבים ממשיכים להסתובב וזמנים קשים תמיד בסופו של דבר מפנים את מקומם להזדמנויות חדשות.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.