2 המזלות הסיניים האלה הם הביתיים מכולם!

יש אנשים שאוהבים להיות כל הזמן בתנועה, לחקור אופקים חדשים או לנוע לעתים קרובות. אחרים, לעומת זאת, מעדיפים להישאר במקום אחד, ליהנות מהיציבות והנוחות של ביתם. בהתבסס על האסטרולוגיה הסינית, מעניין לגלות ששני מזלות מסוימים חולקים נטייה חזקה לאורח חיים יושבני: הנמר והדרקון.

נמר: סמל להגנה על הבית

בתרבות הסינית המסורתית, סמל הנמר קשורה לעתים קרובות לבטיחות והגנה ביתית. דמותו המלכותית יכולה אפוא להופיע על דלתות או זרי קיר כדי להדוף רוחות רעות.

רוח טריטוריאלית

לנמר יש מזג טריטוריאלי מאוד, בדיוק כמו חיית הטוטם שלו. מעל לכל, הוא מבקש להבטיח שלווה ולשמור על מרחק מזרים. גישה מגוננת זו דוחפת אותו באופן טבעי לאורח חיים ביתי: הוא אוהב את ביתו ומשקיע בו רבות.

השפעה על היחסים המשפחתיים

לגישת הגוף הביתי של הנמר יש גם השפעה חיובית על מערכות היחסים המשפחתיות שלו. זה מקרב אותם לבני הבית שלהם ועוזר ליצור אקלים של אהבה ותמיכה. בנוסף, עם זיקה חזקה לבית הגידול שלהם, טיגריסים נחשבים גם שומרים טובים של מסורות משפחתיות.

דרקון: ההרים השמימיים ונווה המדבר של שלווה

כמו הנמר, הדרקון הוא מזל אסטרולוגי נוסף המאופיין בנטייה חזקה לגוף הבית. האחרון מסמל את הקשר בין טוהר ההרים וחשכת המים. ככזה, הוא מגלם את האיזון הדרוש ליצירת הרמוניה מוחלטת בין בני האדם לטבע.

המקור המיתולוגי של דמות גוף הבית של הדרקון

על פי אגדות סיניות עתיקות, הדרקון נבחר כמלך החיות, אך לאחר שראה מלחמה וסבל שנגרמו על ידי שאפתנות אנושית, הוא פרש מהעולם. מתוך אכזבה, הוא העדיף לחפש מקלט בגבהים הבודדים שבהם הוא חי עד היום. לכן, הרצון הזה לבידוד נותן לו את הצד הביתי שלו.

באותו נושא :  עבור מזלות אלה, הגורל משתנה שוב בדצמבר

הצורך במקלט אישי כדי למשוך אנרגיה

הרחק מההמולה של העיר, הדרקון מוצא את מקור האנרגיה שלו בשלווה של ביתו. בידוד נבחר זה הוא המאפשר לו לתעל את כוחותיו הפנימיים ולכוון חיוניות זו לפרויקטים האישיים או המקצועיים שלו. עבורו, להיות homebody הוא לא שם נרדף לחיים משעממים, אלא להיפך הזדמנות לחדש כל הזמן את ההשראה שלו.

השוואה עם סימנים אחרים של האסטרולוגיה הסינית

בואו נסתכל על כמה מזלות סיניים אחרים וכיצד הם קשורים לגוף הבית:

  • החולדה: למרות שהוא ידוע ביכולת ההסתגלות והתושייה שלו, הוא יכול גם להיות מחובר למקום יציב ונוח לחיות כדי ליצור אווירה חמה וידידותית. זה משקף לעתים קרובות צורך בביטחון כלכלי, מה שמוביל אותם לחסוך כסף על ידי הימנעות ממקומות מגורים מרובים.
  • הנחש: סימן זה מזוהה יותר עם נסיעות והרפתקאות, עם נטייה לרצות לחקור את כל ההיבטים האפשריים של הסביבה. לפיכך, ילידי הנחש נוטים בדרך כלל פחות ליציבות הקשרים המשפחתיים או המקצועיים ולכן פחות בני בית מטבעם.
  • העז: עדינה ורגישה, היא מעדיפה שלווה במערכות היחסים שלה ומעריכה פקעת משפחתית הרמונית. כמה מאפיינים דומים לסימני הנמר והדרקון ניתן למצוא כאן, אם כי טבעו נראה קרוב יותר למשורר הנווד מאשר לנזיר המתבודד.

לסיכום, חשוב להדגיש כי מגמות אלו אינן חקוקות באבן ויכולות להשתנות בהתאם לכל אדם עם מוצא שונה. בכל מקרה, לכל גלגל המזלות הסיני יש מאפיינים משלו שהופכים אותו לייחודי וראוי ללמוד אותו מקרוב.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.