2 מזלות שהושפעו מעושר באפריל הקרוב

באפריל, הכוכבים מיישרים את האנרגיה שלהם לטובת העושר של מזלות מסוימים. גלו אם אתם נמנים עם ברי המזל שהכוכבים בחרו ליהנות משפע מיוחד החודש. האם זה יכול להיות מזל שור או אריה, או אולי שניהם? הרשו לעצמכם להיות מודרכים על ידי קבוצות הכוכבים!

הכוכבים והשגשוג באפריל

השפעת הכוכבים על חיינו היא נושא מרתק משחר ההיסטוריה. באסטרולוגיה, חודש אפריל מבטיח להיות מבטיח במיוחד עבור מזלות מסוימים, במונחים של עושר ושגשוג. ככל שגלגל המזלות ממשיך להסתובב, תצורות שמימיות מיוחדות פותחות דלתות לשפע. על ידי התבוננות במעברים פלנטריים גדולים, כגון צירופים, סקסטילים וטרינים, אנו יכולים להבין כיצד אנרגיה אוניברסלית משפיעה על הספירות הפיננסיות. הכוכבים פועלים כזרזים והחודש, עבור שני סימנים במיוחד, הם מביאים הזדמנות אמיתית לראות את השווי הנקי שלהם גדל. הכוכבים מתכוננים לתת לכספים שלהם טוויסט קסום, אבל איך ההיערכות הזו באה לידי ביטוי עבור המיוחסים שלנו בגלגל המזלות? המתח לא נמשך: הוא שור ו אריה שנמצאים באור הזרקורים של השמיים.

שור: המזל שטוף ונוס

מזל שור, אדמה פורייה ממהותה, נמצא החודש בעמדה אסטרלית מועילה ביותר. שטוף באנרגיה של נוגהכוכב הלכת השליט שלו, מזל שור יחווה תקופה שבה עניינים חומריים נפתרים בקלות מדהימה., ונוס לא רק מעדיפה את משיכת הכסף, אלא גם מייפה את כל מה שהיא נוגעת בו. לכן, סביר להניח שבני מזל שור יראו את השקעותיהם פורחות ואת מאמציהם מתוגמלים בזרם בלתי צפוי של כספים. וזה לא הכל, עם שמש גם כשהם עוברים דרך המזל שלהם, הביטחון של בני מזל שור ביכולתם ליצור שגשוג גדל פי עשרה. קוקטייל אסטרלי זה מעניק למזל שור הילה מגנטית כדי למשוך את ההזדמנויות הנכונות. עבור הילידים של סימן זה, זה הזמן לזרוע בתבונה, כמו הקציר מבטיח להיות בשפע.

באותו נושא :  בין התאריכים 8-14 באפריל, המזלות הללו יחוו אושר חסר תקדים

אריה: באור הזרקורים של המזל

מזל אריה הראוותני, מזל אש הנשלט על ידי השמש, ייהנה גם מדחיפה שמימית אדירה לענייניו הפיננסיים. סדרה של מעברים חיוביים תציב את ליאו על נתיב ההכרה וההעשרה. השמש בעמדה הרמונית מבשרת על תקופה משגשגת של יצירתיות וביטוי עצמי, תכונות שניתן להמיר בקלות לרווחים חומריים עבור יזמים או אמנים בני מזל אריה. בנוסף, ההשפעה החיובית של צדקכוכב ההתרחבות, יהיה כמו דחיפה אלוהית להשקעות ולקיחת סיכונים מחושבים., לאריות יסופקו הזדמנויות להגדיל את עושרם, בין אם באמצעות קידומי מכירות, מורשת בלתי צפויה או הצלחה מסחרית. המזל מעדיף את הנועזים, פתגם שמעולם לא היה נכון יותר עבור ילידי מזל אריה בחודש השפע הזה.

מקסום הזדמנויות קוסמיות

כאשר השמיים נפתחים כדי לשפוך את עושרם על מזל שור ואריה, זה נשאר חיוני עבור מזלות אלה כדי לדעת כיצד למקסם הזדמנויות אלה. שפע לא דופק בדלת ללא סיבה; היא מחפשת הלוואות וקבלות. עבור בני מזל שור, משמעות הדבר היא להמשיך לטפח התמדה וסבלנות, תכונות הטבעיות להם. הקדשת זמן לחשוב לפני שאתם פועלים ולבקש עצה טובה יכולה להוביל לתוצאות פוריות. אריה, לעומת זאת, חייב להיות נועז, אבל גם מרחיק ראות. לדעת היכן ומתי לזרוח יהיה המפתח להפיכת הזדמנויות חולפות להצלחות מתמשכות. מדיטציה והדמיה חיובית יכולה להיות כלים רבי עוצמה ליישור האנרגיה האישית שלהם עם אנרגיה אוניברסלית. שמירה על ראש פתוח למזלות, עצות אסטרולוגיות ואינטואיציות יכולה להנחות את שור ואריה בנתיבי העושר בחודש זה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.