2 סימנים אסטרולוגיים שכדאי להיזהר מהם בתחילת אוקטובר.

התהפוכות של הסתיו הזה: 2 סימנים אסטרולוגיים שכדאי להיזהר מהם בתחילת אוקטובר

הסתיו הוא לעתים קרובות שם נרדף לשינויים ומעברים בחיינו, במיוחד עם תנועות הכוכבים. בכל אחד הזדמנותתצורות אסטרליות מסוימות יכולות להשפיע על חייהם של אנשים שונים., סימני גלגל המזלות. בחודש זה, שני מזלות יושפעו במיוחד מאירועים שמימיים אלה. צללו אל לב התעלומה וגלו מאילו סימנים אסטרולוגיים להיזהר בתחילת אוקטובר.

שלבי הירח של אוקטובר ואתגריהם

כדי להבין טוב יותר את ההשפעות שיכולות להיות לכוכבים על אהבתנו וגורלנו המקצועי, חיוני להכיר את מחזורי הירח בתהליך. בתחילת הסתיו נהיה זכאים לשלושה שלבים משמעותיים:

  • ירח חדש במאזניים 6 באוקטובר: שלב התורם לאיזון ביחסינו, אך גם לפגישות חדשות;
  • ירח מלא במזל טלה 20 באוקטובר: רגע ממריץ שמניע אותנו לפעול ולקבל החלטות;
  • רבעון הירח האחרון במזל סרטן 28 באוקטובר: זמן אידיאלי להתבונן פנימה ולסדר את מחשבותינו.

שני הסימנים הנוגעים לתהפוכות אלה

עם שלושת שלבי הירח הללו, חודש אוקטובר טומן בחובו הפתעות רבות הצפויות לנו. עם זאת, שני סימנים ירגישו במיוחד את השפעתם:

  1. איזון ופיתוח פרויקטים
  2. טלה והבחירות החשובות שיבואו

1. איזון ופיתוח פרויקטים

החודש יחיה מאזניים את יום הולדתו אך גם ירח חדש במזל משלו. שלב זה, אשר תורם לפגישות חדשות, יכול להקל על עבודת צוות, אבל מעל לכל להביא אתהרמוניה ואיזון שהיה חסר עד אז. הודות לכך, ליברה יוכלו לכוונן את הפרויקטים האחרונים שלהם כדי להשיג תוצאה אופטימלית.

באותו נושא :  4 סימנים אסטרולוגיים בסערה באוקטובר.

לדעת להסתגל ולנצל הזדמנויות

אנשים שנולדו במזל מאזניים יידעו לנצל את ההזדמנויות שנקרות בדרכם מבלי למהר. לחיצת יד, חיוך ודיפלומטיה יהיו מילות המפתח לשמירה על יחסים טובים עם הפמליה המקצועית או הרומנטית שלהם. האחרים, בינתיים, ינצלו תקופה זו כדי לדאוג לקשרים האישיים שלהם, להכיר מכרים חדשים וליהנות מהתקופה החברתית הנעימה הזו במלואה.

2. טלה והבחירות החשובות שיבואו

בחודש אוקטובר זה, בני מזל טלה יחוו תקופה חשובה במיוחד בחייהם. בהשפעת הירח המלא במזל טלה ב-20 באוקטובר, הם יצטרכו להתמודד עם רגע מפתח שבו יצטרכו לקבל החלטות מכריעות בתחומים שונים.

החלטות מקצועיות וסנטימנטליות

תחילתה של עונה חדשה מבשרת על אפשרות של התחדשות מקצועית עבור מזל טלה. החלטות אלה יהיו חיוניות להתפתחות האישית שלהם, אך גם לפרויקט כולו. ברמה הסנטימנטלית, זוגות מסוימים עשויים להתמודד עם בחירות חשובות שישפיעו על עתיד מערכת היחסים שלהם.

מוטו: אינטואיציה

הירח המלא במזל טלה גם יעודד את הילידים הללו לבטוח באינטואיציה שלהם וללכת בעקבות הרצון האמיתי שלהם. בני מזל טלה יידעו לבחור באיזו דרך ללכת כדי לפרוח בטווח הארוך, גם אם לפעמים זה דורש כמה קורבנות.

כיצד להכין את הסתיו שלך על פי סימני גלגל המזלות?

כדי להתמודד טוב יותר עם האתגרים שמציבים הכוכבים, הילידים הנוגעים בדבר לא יהססו להשתמש בכל היצירתיות והאנרגיה שלהם כדי להשיג את מטרתם. בין אם אתם בני מזל מאזניים או טלה, מציאת האיזון בין היגיון לתשוקה תתברר כחיונית כדי להתגבר על כל המכשולים שהסתיו הסוער הזה מצפה לנו.

המזלות האסטרולוגיים האחרים יצטרכו גם הם להישאר קשובים לתהפוכות שחודש אוקטובר יכול להטיל עליהם, תוך ידיעה כיצד להסתגל לדרישות החדשות של סביבה חדשה זו. אין ספק שהשבועות הקרובים יהיו עשירים בהפתעות ותהפוכות לכולם!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.