3 המזלות האסטרולוגיים המתאימים ביותר למשפחתך בנובמבר

כשזה מגיע למשפחה, יש אנשים שמסתדרים טוב יותר מאחרים. מכיוון שחודש נובמבר זה מלא אירועים ושינויים, מעניין להסתכל על היבט זה. יש קשרים בין מזלות אסטרולוגיים המשפיעים על האופן שבו אנו מתנהגים עם יקירינו. במאמר זה נציג בפניכם 3 המזלות האסטרולוגיים התואמים ביותר עם משפחתך במהלך חודש נובמבר.

  1. עקרב – קשר עמוק למערכת יחסים אותנטית
  2. שור – יציבות בלתי מעורערת באהבה המשפחתית
  3. מאזניים – עמוד התווך של תקשורת וגישור בתוך המשפחה

עקרב – קשר עמוק למערכת יחסים אותנטית

מה-23 באוקטובר עד ה-22 בנובמבר, עקרב שולט בכוכבים. הילידים שלה ידועים באופיים האינטנסיבי והעמוק. כוחם הרוחני והרגשי מאפשר להם לבנות מערכות יחסים כנות.

תמיכה בלתי מעורערת

לאנשים שנולדו במזל עקרב יש תחושה גדולה של הקרבה; הם מוכנים להגן על אלה שהם אוהבים עד הסוף. יש להם גם אינטואיציה יוצאת דופן המאפשרת להם לזהות אם בן משפחה זקוק לנחמה או עזרה. לכן עקרבים הם בעלי ברית יקרי ערך בזמנים קשים.

מסך המסתורין להבנה ללא רבב

לעקרבים יש אופי נאיבי, לפעמים לא מובן למי שלא מכיר אותם היטב. כך או כך, המוזרות הזו הופכת אותם למרתקים ומסקרנים ליקיריהם. הם מנתחים בקפידה את הגישה והכוונות של אחרים, ומראים אמפתיה ורגישות רבה במהלך חודש נובמבר זה.

שור – יציבות בלתי מעורערת באהבה המשפחתית

סמל הזיכוך והתאווה, הסימן של שור מאופיין בראש ובראשונה באהבתו למשפחה וביכולתו להציע למשפחתו חיים יציבים ושלווים. המזל האסטרולוגי התואם השני ייכנס לתפקידו החל מה-21 באפריל ויימשך עד ה-20 במאי.

באותו נושא :  איזה יום יהיה מכריע עבור 3 המזלות האלה מאוהבים ב -8 בנובמבר?

מקלט של שלום

אין דבר חיוני יותר עבור אדם שנולד תחת מזל שור מאשר הרמוניה משפחתית, וזה מה שהם תמיד מחפשים. ילידי סימן זה רוצים ליצור גולם בטוח עבור יקיריהם, כך שהם מרגישים בטוחים ואהובים.

מסירות ללא גבולות

ככל שהם מאוחדים יותר על ידי קשרי דם, כך מזל שור יראה לכם יותר חיבה ונאמנות. רחוק מלהיות חולף, רגשותיו של שור כלפי משפחותיהם כנים וחזקים. הם לא ישנו את דעתם בקלות מסיבות טריוויאליות.

מאזניים – עמוד התווך של תקשורת וגישור בתוך המשפחה

של יופי מפורסם ופציפיסט גדול, יליד מאזנייםהמזל האסטרולוגי התואם האחרון המוצג כאן, שולט בשמיים שלנו מה-23 בספטמבר עד ה-22 באוקטובר., מאפייניו העיקריים קובעים את תפקידו העיקרי בענייני משפחה:

הקשבה מתמדת ואכפתית

למאזניים יש כישורי האזנה מצוינים. לכן, הם אף פעם לא מהססים להושיט אוזן קשבת לבעיות של יקיריהם, מחפשים ללא הרף פתרונות ליישוב סכסוכים משפחתיים. לכן נובמבר יהיה אידיאלי לעודד התנהגות זו.

הרמוניה לביצוע דברים

עבור ילידי מזל מאזניים, איזון הוא בעל חשיבות עליונה בחיי היומיום. לשם כך, הם תמיד ידאגו לאזן את היחסים המשפחתיים כדי למנוע את הידרדרותם. בנוסף, הם יוכלו ליצור אווירה שלווה שתורמת לדיון ופיוס.

בקיצור, במהלך חודש נובמבר, נראה כי עקרבים, שור ומאזניים הם שלושת המזלות האסטרולוגיים המתאימים ביותר במשפחה. סימנים אלו יודעים ליצור קשרים חזקים עם יקיריהם ויפגינו תכונות שאין להכחיש כי יאפשרו להם לפרוח בתוך משפחתם ולחזק אותם תאימות אהבה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.