3 המזלות המסתוריים ביותר של גלגל המזלות, על פי האסטרולוגיה.

אסטרולוגיה היא פרקטיקה עתיקה שמטרתה להבין את הקשר בין תנועות כוכבי הלכת לחיי היומיום שלנו. המזלות הם חלק בלתי נפרד מהיקום האזוטרי הזה, ומעוררים עניין רב עבור אלה המחפשים ללמוד יותר על האישיות שלהם ושל יקיריהם. בין שתים עשרה קבוצות הכוכבים האסטרולוגיות, חלקן מסתוריות במיוחד. במאמר זה נסתכל על שלושת המזלות החידתיים ביותר: סרטן, עקרב ודלי.

סרטן: רגשות חבויים מתחת למעטפת מגן

מזל סרטן, מזל סרטן הראשון בגלגל המזלות, מגלם רגישות, אינטואיציה וחמלה. נשלט על ידי הירח, סימן זה נוטה לעתים קרובות להיות מסתורי מטבעוכי הוא מסתיר את רגשותיו העמוקים ביותר תחת מעטפת מגן., הנה כמה מהתכונות המסקרנות ביותר של קבוצת כוכבים זו:

  • אמפתיה ידוע כי ילידי סרטן חשים עמוקות כלפי רגשותיהם של אחרים וחולקים את צערם או שמחתם.: היכולת שלהם לתפוס איך אנשים סביבם מרגישים יכולה לפעמים להיות מטרידה לסימנים אחרים.
  • הצורך באבטחה למרות שהוא רגיש וחומל, לסרטן יש צורך בסיסי להרגיש בטוח ומוגן. רצון זה יכול לגרום לסימן זה לחוות תחושות של חוסר ביטחון, אשר לעתים קרובות מוסתרים מאחורי חזות רגועה ומבוקרת.
  • אהבה למשפחה ילידי סרטן, בעלי אוריינטציה משפחתית ומסורה, מציבים את סביבתם הקרובה במרכז עולמם.: נטייה זו יכולה לפעמים להיות מובנת שלא כהלכה, שכן הם עשויים להיראות מופנמים או מרוחקים עם אלה שפחות מכירים אותם.

התעלומה סביב סרטן

אין להכחיש כי הילידים של סימן זה אפופים במעטה של מסתורין. לסרטן יש אינטואיציה מפותחת במיוחד, המאפשרת להם להבין אחרים ואת המניעים שלהם בדרך כלל אפילו בלי לשאול שאלות. אם אתה רוצה לגלות את הסודות של סרטן, זה חיוני כדי ליצור קשר של אמון הדדי, כמו סימן זה רק מראה את טבעו האמיתי לאלה שהוא מרגיש קרוב.

באותו נושא :  דיכאון משפיע לעתים קרובות על 2 סימנים אסטרולוגיים אלה. בשביל מה?

עקרב: כריזמה מלאה בסודות

   • עוצמת עקרב נשלט על ידי פלוטו, וידוע בעוצמתו הרגשית והפיזית.: סימן זה מסוגל לחוות תשוקות עמוקות ולהרגיש רגשות קיצוניים, אשר לעתים קרובות נשמרים בקנאות עבור האינטימי ביותר.
   • תאווה עקרבים ידועים כיצורים מלאי תשוקה, בין אם בחייהם הרומנטיים, המקצועיים או האישיים.: המחויבות הנלהבת שלהם יכולה להיות מאיימת עבור חלק, ומרתקת עבור אחרים.
   • נאמנות בעוד שהם לא מכניסים בקלות אנשים למעגל האמון שלהם, עקרבים הם בעלי ברית נאמנים ומגנים לאלה שמתקבלים. נאמנות בלתי מעורערת זו מותירה לעתים קרובות רושם של חידות בסימנים אחרים.

התעלומה סביב עקרבים

מזל עקרב הוא ללא ספק אחד החידתיים ביותר של גלגל המזלות. הילידים עצמם מזמרים את הסוד כשמם האמצעי. לכן, אין זה מפתיע כי ילידי מזל עקרב נוטים להסתיר את רגשותיהם וכוונותיהם האמיתיות. הם בוחרים בקפידה את מי הם יספרו ושומרים בקנאות על סודותיהם עד שהם בטוחים לחלוטין שהאדם ראוי לאמונם.

מזל דלי: רוח חופשית ועצמאית

המזל האחרון לפני תחילת מחזור גלגל המזלות החדש, מזל דלי מגלם אקסצנטריות וייחודיות. נשלט על ידי אורנוס, מזל זה מציג בגאווה את האינדיבידואליזם שלו והוא מחפש כל הזמן לחדש ולחקור רעיונות חדשים. הנה כמה מהתכונות המסקרנות ביותר של קבוצת כוכבים זו:

    • כושר המצאה לבני מזל דלי יש דמיון חסר גבולות וצמא מתמיד לגילוי. הרוח היצירתית שלהם מניעה אותם לפתח רעיונות חדשניים, לפעמים הרבה לפני ששאר העולם מוכן לקבל אותם.
    • עצמאות כמגינים חזקים על חירותם האישית, ילידי מזל דלי שונאים להרגיש מוגבלים או נעולים במוסכמות חברתיות.: גישה זו יכולה לפעמים לטעות כקור או חוסר רגישות, מה שמוסיף למסתורין סביב סימן זה.
    • אלטרואיזם למרות שהם מטפחים את עצמאותם.:בני מזל דלי לובשים את ליבם על שרווליהם ומושקעים בדרך כלל במטרות הומניטריות. הם מבקשים לשפר את גורלה של האנושות תוך שמירה על דיסקרטיות והתחמקות לגבי מניעיהם האישיים.
באותו נושא :  2 המזלות הללו היו ברי מזל בשנת 2023 אך יהיו חסרי מזל בשנת 2024

התעלומה סביב מזל דלי

מזל דלי ידוע כמזל מורכב, בעל אישיות עשירה ולעיתים סותרת. הילידים נוטים לטפח ניתוק רגשי מסוים, מה שמקשה על הגישה לאני הפנימי האמיתי שלהם. לכן, לעתים קרובות לוקח הרבה זמן ומאמץ לפענח את התעלומה של מזל דלי וליצור קשר חזק עם הרוחות החופשיות והבלתי מסווגות הללו.

בסופו של דבר, סרטן, עקרב ודלי בולטים במסתורין שלהם, כל אחד מהם בעל תכונות ומאפיינים ייחודיים שיכולים לרתק כמה שהם מבלבלים. האסטרולוגיה מציעה לנו כלי רב ערך להבין טוב יותר את המורכבות של מזלות אלה ולעזור לנו לפענח מה מסתתר מאחורי המראה החידתי שלהם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.