5 שיטות מפתיעות להיפרד מגנטס באופן טבעי

מבוא

אה, המכרסמים, אותם אורחים קטנים ולא רצויים שנראים כאילו מופיעים משום מקום ומזמינים את עצמם לביתכם! אבל אל תיבהלו, הנה חמש דרכים מפתיעות להיפטר מהמטרדים הקטנים האלה בדרך טבעית לחלוטין. תשכחו מכימיקלים והתכוננו להיפרד מנחילים בינוניים מבלי לפגוע בסביבה שלכם. בואו נגיע לזה, בואו נחקור יחד את הטיפים האלה שיהפכו את הבית שלכם לשליו שוב!

טכניקת המשפך: עדינה ויעילה

אולי שמעתם על המלכודת המגניבה הזו: המשפך. כדי ליישם אותו, פשוט קחו בקבוק פלסטיק חתוך לשניים והפכו את החלק העליון כדי ליצור משפך. לאחר מכן תצטרכו לשפוך פיתיון נוזלי – לרוב חומץ או מיץ פירות – לתחתית הבקבוק. המכרסמים יימשכו לריח, ייכנסו למשפך ולא יוכלו לצאת. פשוט, אבל יעיל מאוד!

טיפ קטן כדי להפוך את המלכודת הזו לאטרקטיבית עוד יותר: הוסיפו כמה טיפות של נוזל לשטיפת כלים לפיתיון שלכם. זה ישבור את מתח פני השטח והמכרסמים יצלולו לעבר גורלם.

הכוח הדוחה של צמחים ארומטיים

למרבה האירוניה, צמחים, שהם מטרה מועדפת על מכרסמים, יכולים גם להרחיק אותם. צמחים ארומטיים מסוימים כמו מנטה, בזיליקום או לבנדר הם בעלי תכונות דוחות טבעיות. הצבת צמחים אלה ברחבי הבית יכולה אפוא ליצור מחסום ריח מפני חרקים אלה.

כדי להשתמש בצמחים אלה לטובתכם, מקמו אותם במקומות אסטרטגיים, כגון אדן חלון וליד מקורות אור. את השמנים האתריים המופקים מצמחים אלה ניתן גם לדלל ולרסס באוויר כדוחה טבעי.

מי סבון כמחסום בלתי עביר

בואו ניצור מחסום שמכרסמים לא יוכלו להתעלם ממנו. כל שעליכם לעשות הוא לערבב מים עם מעט נוזל שטיפה ולסדר את התערובת בקערות רדודות. זה יפעל כדבק בלתי נראה, לוכד את המכרסמים ברגע שהם באים במגע עם פני המים.

באותו נושא :  מדוע איחודים שניים הם לעתים קרובות חזקים יותר, הסברים פסיכולוגיים

אבל איפה מניחים את הקערות האלה? המקומות האהובים על המכרסמים, כמובן! מטבחים, חדרי אמבטיה, עציצים – כל מקום שבו מכרסמים משגשגים ראוי לאחת ממלכודות הסבון שלכם.

חומץ תפוחים, מלכודת המתוקים

מלכודת מתוקה זו פשוטה כשם שהיא מפתה. מילוי מכל ב חומץ תפוחיםמכסים אותו בניילון נצמד וקודחים כמה חורים קטנים., המכרסמים, שנמשכים באופן בלתי נשלט על ידי הריח המתוק, ייכנסו פנימה אך לא ימצאו את היציאה.

יש לנקות את המלכודת באופן קבוע כדי להישאר יעילה. כדי לעשות זאת, לרוקן את החומץ כל כמה ימים ולהחליף אותו עם אחד טרי, להבטיח כי הריח נשאר אטרקטיבי.

השימוש בשמרים כפיתיון טבעי

מלכודת שמרים אולי נראית בלתי צפויה, אבל זה פיתיון יעיל מאוד. מערבבים שמרים עם מעט סוכר ומים כדי ליצור תסיסה שמושכת מכרסמים. מניחים את התערובת במיכל ומחכים, המכרסמים יגיעו מעצמם.

הניחו מלכודות אלה ליד פחי האשפה או נקודות הקומפוסט שלכם, כולם מזנוני אמצע. שמרים יעשו פלאים כדי להפחית את נוכחותם מבלי להזדקק לשיטות כימיות.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.