6 מזלות הכוכבים החברתיים ביותר, הסודות שלהם ליצירת כל כך הרבה חברים

בעולם האסטרולוגיה, לחלק מהמזלות יש מוניטין של חברותיות ופופולריות מאוד. הודות לקסם הטבעי שלהם וקלות ההתייחסות לאחרים, סימנים אלה מוערכים לעתים קרובות במגוון מצבים חברתיים. במאמר זה, אנו חושפים את הדירוג של 6 סימנים אסטרולוגיים חברותיים ביותר ואת הסודות המסייעים להם לעשות כל כך הרבה חברים.

1. תאומים – המתקשר שנולד

הסימן הראשון לדירוג הוא ללא ספק ג’מיני. מזל תאומים, שנולד בין ה-21 במאי ל-20 ביוני, נשלט על ידי כוכב הלכת כספיתמה שנוטה אותם לדיאלוג ולהחלפה., לאן שהם הולכים, הם מושכים אחרים עם הסקרנות המתמדת שלהם, הומור, ושנינות מהירה.

הסוד של מזל תאומים: יכולת הסתגלות

חלק גדול מהסיבה שבני מזל תאומים כל כך חברותיים היא שהם מסוגלים להסתגל בקלות לכל מיני סביבות ואנשים. הם טובים בהקשבה ובהבנה של נקודות מבט של אנשים אחרים, מה שמאפשר להם ליצור במהירות קשרים חזקים עם הסובבים אותם.

2. מאזניים – הדיפלומט המקסים

נשלט גם על ידי כוכב הלכת נוגה, המזל של מאזניים ידוע בדיפלומטיה ובכישורים הבין-אישיים שלו. בני מזל מאזניים זוכים להערכה רבה בקרב הסובבים אותם בשל כישורי התיווך שלהם ויכולתם לפתור קונפליקטים בעדינות. הם נולדו בין ה-23 בספטמבר ל-22 באוקטובר, ובדרך כלל יש להם מספר רב של חברים.

באותו נושא :  עם חילופי העונות (מהאביב עד הקיץ), 4 מזלות יחוו בקרוב תחייה מוסרית

הסוד של מאזניים: חיפוש מתמיד אחר הרמוניה

אנשים שנולדו במזל מאזניים תמיד מחפשים איזון והרמוניה במערכות היחסים שלהם. הם מוכנים להתפשר כדי להימנע ממתח ואי הבנות, מה שהופך אותם לאטרקטיביים במיוחד עבור הסובבים אותם.

3. אריה – מלך הג’ונגל שאי אפשר לעמוד בפניו

גאה וממגנט, אריות לדעת איך למשוך תשומת לב ולהיות נערץ על ידי הסובבים אותם. בני מזל אריה, שנולדו בין ה-22 ביולי ל-21 באוגוסט, נשלטים על ידי השמש, המעניקה להם נוכחות קורנת וחמה.

הסוד של מזל אריה: כריזמה טבעית

כוחם הגדול ביותר של האריות טמון בכריזמה הבלתי מעורערת שלהם. הם מסוגלים להקל על שיחות בקלות ובהתלהבות, אשר בהכרח מושך אחרים אליהם. הביטחון העצמי והאופטימיות שלהם גם משחקים תפקיד חיוני ביכולתם להיות נאהבים על ידי אחרים.

4. מזל קשת – ההרפתקן בעל הראש הפתוח

גלגל המזלות קשתנולד בין ה-22 בנובמבר ל-21 בדצמבר, ידוע בהרפתקנותו הטבעית ובסקרנות שלו לגבי כל דבר., נשלט על ידי כוכב יופיטר, בני מזל קשת זוכים לעתים קרובות להערכה רבה בזכות שמחת החיים שלהם והמגוון הרחב של נושאים שמעניינים אותם.

הסוד של מזל קשת: צמא שאינו יודע שובע לידע

אחת הסיבות לכך שבני מזל קשת מצליחים כל כך להתחבר עם אחרים היא התיאבון העצום שלהם לגלות דברים חדשים ולחקור אופקים חדשים. הודות לגישת למידה מתמדת זו, הם תמיד מוצאים נושא שיחה שובה לב ויודעים כיצד להדגיש את האינטרסים המשותפים שלהם עם אלה שהם פוגשים.

5. דלי – איש החזון ההומניסטי

נולד בין 20 בינואר ל -18 בפברואר, דלי מייצג את אחד המזלות האסטרולוגיים החברותיים ביותר בזכות אופיו האלטרואיסטי ופתיחותו לעולם. ואכן, נשלט על ידי כוכב אורנוס, לבני מזל דלי יש נטייה חזקה לעסוק בפעולות חיוביות לטובת הקהילה.

באותו נושא :  שינויים בחיים שהוכרזו, הנה המזלות שהושפעו מכסף מ -12 בפברואר

הסוד של מזל דלי: פירוק האותנטיות

אנשים שנולדו במזל דלי נתפסים לעתים קרובות כאמיתיים וכנים, מה שהופך אותם לנגישים בקלות לאחרים. הרצון שלהם להיות מעורבים בפרויקטים קולקטיביים והדאגה שלהם לרווחתם של אחרים מושכים הרבה אהדה וידידות.

6. שור – האסתטיקה הידידותית

הסימן האחרון בדירוג שלנו הוא שורנולד בין ה-20 באפריל ל-20 במאי., נשלט על ידי ונוס, מזל שור ידוע בהערכתו לאמנות יפה ובאהבתו לנוחות. הדבר בא לידי ביטוי גם באופיו החברותי ומסביר הפנים.

הסוד של מזל שור: נדיבות בלתי פוסקת

התכונה העיקרית של בני מזל שור היא נדיבותם: הם אוהבים לחלוק את הנאות החיים עם הסובבים אותם ויודעים כיצד לגרום לחבריהם להרגיש מיוחדים ומוערכים. היכולת שלהם להקשיב ולתמוך באלה שהם אוהבים עושה דרך ארוכה בחיזוק קשרי הידידות סביבם.

הנה ששת המזלות האסטרולוגיים החברותיים ביותר, כמו גם הסודות המאפשרים להם ליצור בקלות קשרי ידידות עם הסובבים אותם. עם זאת, חשוב לזכור כי כל אדם הוא ייחודי וכי אין להעריך את האסטרולוגיה ככלל קשה ומהיר. בסופו של יום, הדרך הטובה ביותר להתיידד היא להיות עצמך ולפתוח את הלב שלך לאחרים.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.